چت واتساپ
alt

رستوران های ساسکاتون 

معرفی بهترین رستوران های شهر ساسکاتون 


گردشگری غذایی یکی از انواع جذاب و پرطرفدار مسافرت تفریحی است که در مناطق مختلف دنیا به اشکال گوناگونی تعریف می‌شود و مفهوم گسترده‌ای دارد. نقطه‌ مشترک همه‌ انواع گردشگری غذایی یا جامع‌ترین تعریف آن عبارت است از جستجوی غذاها و نوشیدنی‌های خاص و لذت بردن از آن‌ها در مناطق دور یا نزدیک. گردشگری غذایی یک فعالیت عمومی و همه‌جانبه است و تمامی جنبه‌های غذا از دستگاه‌های فروش خودکار و فروشنده‌های دوره ‌گرد گرفته تا رستوران‌های لوکس و درجه‌ یک را پوشش می‌دهد و هرکسی که به هر شکلی با غذا سروکار دارد، قسمتی از این صنعت محسوب می‌شود.
 شهر ساسکاتون که پاریس کشور کانادا محسوب می گردد، دارای صحنه غذایی متنوع و گوناگونی است که اخیرا مرکب از بهترین ترکیبات  محلی و جهانی شده است. گوشت و سیب زمینی تاثیر به سزایی در غذا های این شهر دارد که از اوکراین و لهستان نشات می گیرد و حاکی از مهاجرت افراد زیادی با ملیت های مختلف و دورافتاه است. در ادامه نگاهی به انتخاب ما از بهترین رستوران های شهر ساسکاتون بیندازید.

1-   رستوران  Ayden Kitchen & Bar

یک رستوران مجلل در مرکز شهر ساسکاتون، متعلق به دیل مکای (Dale Mackay)  برنده برترین سرآشپز کانادا. آقا مک کی زمانی که در سال 2013 این رستوران را افتتاح کرد، تغییری شگرفی در غذاهای این شهر ایجاد نمود. سبک غذاهای این رستوران آمریکایی، کانادایی بوده و در محیطی روستایی و چوبی در عین حال گرم و صمیمی، سرو می گردد.
موقعیت مکانی : در خیابان 3 265 جنوبی (265 3 Ave S ) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران در روزهای جمعه و شنبه ها  از ساعت 5 عصر تا دیر وقت، در روزهای یکشنبه تعطیل می باشد و در بقیه ایام هفته از ساعت 5:30 تا دیروقت مشغول به کار می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی: 306-954-2590
سطح قیمت : گران
وب سایت:  http://www.aydenkitchenandbar.com/ 

 

رستوران  Ayden Kitchen & Bar

 

2-  رستوران  Nosh Eatery & Tap

این رستوران یک رستوران عمدتاً گیاهی و مخصوص گیاهخواران در خیابان جذاب برادوی می باشد. حتی گوشتخواران نیز به خاطر بافت و طعم و رنگ آمیزی غذاها، این رستوران را دوست دارند. بشقاب پنیر همراه با آجیل این رستوران توصیه می شود.
موقعیت مکانی : در خیابان 820 برادوی (820 Broadway Ave ) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران در روزهای  شنبه از ساعت 10:30 صبح الی 11 شب، در روزهای یکشنبه از ساعت  10:30 الی 15 و در روزهای دوشنبه، سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت  11:30 الی 22 و روزهای جمعه از ساعت 11:30 الی 23 می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی: 306-933-3355
سطح قیمت : متوسط
وب سایت:   ندارد.  ولی در فیس بوک صفحه این رستوران در زیر آمده است.
https://www.facebook.com/nosheateryandtap/

3-  رستوران  Una Pizza + Wine

این رستوران پیتزای سبک کالیفرنیایی با خمیر نازک و کمی الهام گرفته شده از سبک غذاهای مدیترانه ای  را سرو می کند. این رستوران در نزدیکی تئاتر برادوی است بنابراین مکان مناسبی برای غذا خوردن قبل از رفتن به کنسرت و تئاتر می باشد.
موقعیت مکانی : در خیابان 707 برادوی (707 Broadway Ave ) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران در روزهای  جمعه و شنبه از ساعت 11:30 الی 24 ، و دربقیه ایام هفته از ساعت 11:30 الی 23 باز می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی: 306-978-0116
سطح قیمت : متوسط
وب سایت:  http://unayxe.com/

 

 رستوران  Una Pizza + Wine

 

4-  رستوران  Shift Restaurant

این رستوران بزرگ، سبک مدرن غذاهای کانادایی را در فضایی بسیار شیک و مدرن به مشتریان خود ارائه می دهد . سرویس دهی  آن مناسب برای 8 الی 1200 نفر می باشد. در روزهای دوشنبه می توانید کل رستوران را به صورت دربست اجاره نمایید.این رستوران همچنین دارای مناظر خیره کننده ای از رودخانه است. ماهی قزل آلای آن به شما پیشنهاد می شود.
موقعیت مکانی : در خیابان 102 اسپادینا کرسنت شرقی (102 Spadina Crescent E ) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران در روزهای  شنبه از ساعت 10 صبح  تا دیر وقت،  در روزهای یکشنبه از ساعت 10 الی 17، در روزهای دوشنبه به غیر از مراسم خاص که از قبل با رستوران هماهنگ گشته تعطیل ، و در بقیه ایام هفته از ساعت 11:30 الی 22 است.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی: 306-978-8954
سطح قیمت : گران
وبسایت:  https://www.shiftrestaurant.com/event-wedding-venues/

5-   رستوران  La Bamba

اگر به غذای تند و مکزیکی علاقه دارید، این رستوران خانوادگی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. مقدار غذاهای این رستوران بسیار سخاوتمندانه می باشد و تاکو و آنچیلادا و غذاهای دیگر مکزیکی را سرو می نماید. این رستوران در ضلع شرقی شهر در کنار یک مرکز خرید کوچک قرار دارد و غذاهایی برای گیاهخواران و فاقد گلوتن را نیز ارائه می دهد. ترتیلا و سالسای این رستوران حتما پیشنهاد می شود.
موقعیت مکانی : در خیابان 1025 بوی چاک (1025 Boychuk Dr ) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران در روزهای جمعه و شنبه از ساعت 11:30 الی 20:30 ، و در بقیه ایام هفته از ساعت 4:30 الی 20 باز می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی : 306-242-2622
سطح قیمت : متوسط
وب سایت:  https://labambacafe.ca

  رستوران  La Bamba

 

6-   رستوران  Little Grouse on the Prairie

یک رستوران کوچک ایتالیایی در مرکز شهر، با غذاهای پرطرفدار که تجربه خود را با شما به اشتراک می گذارد.  سرآشپز مشهور دیل مکای (Dale Mackay)  بعد از بازگشایی رستوران  Ayden Kitchen & Bar و کسب موفقیت در آن تصمیم به بازگشایی این رستوران نمود. این رستوران طبق استانداردهای محلی گران است ، اما غذا بی عیب و نقص  و جو عاشقانه و رمانتیک دارد.
موقعیت مکانی : در خیابان 3 167 جنوبی (167 3 Ave S) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران همه روزه به غیر از یکشنبه ها که تعطیل می باشد از ساعت 17:30 الی 22:30 آماده سرویس دهی به مشتریان خود می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی : 306-979-0100
سطح قیمت : گران
وب سایت:  http://www.grassrootsrestaurantgroup.ca/

7-  رستوران  Seoul

بی شک بهترین رستوران کره ای این شهر، با گوشتهای کبابی کلاسیک مانند سماج (گوشت خوک سه لایه) و گالبی (دنده های گوشت گاو) ، خورش های گرم ساخته شده با کیمچی ، توفو و استخوان های گوشت خوک، وغذاهای معروف برنجی می باشد. در همه میزهای این رستوران اجاق مخصوص و زنگ برای فراخوانی گارسون موجود است. همچمنین شما می توانید مستقیما با آیپدهایی که بر روی میز شما قرار گرفته است غذای خود را از آشپزخانه سفارش دهید. 
موقعیت مکانی : در خیابان 20 334 غربی (334 20th St W) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران همه روزه به غیر از یکشنبه ها که تعطیل می باشد از ساعت 11:30 الی 21 آماده سرویس دهی به مشتریان خود می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی : 306-652-2310
سطح قیمت : متوسط
وب سایت:   http://www.seoulsaskatoon.com/

8-   رستوران  Las Palapas Resort Grill

این رستوران مخلوطی از یک رستوران مکزیکی، آمریکای مرکزی و لاتین و اسپانیایی می باشد و به عنوان بهترین رستوران سال 2019 در شهر ساسکاتون انتخاب شده است. شما در این رستوران از خوردن غذاهای تازه گرمسیری لذت خواهید برد.
موقعیت مکانی : در خیابان 910 ویکتوریا (910 Victoria Ave) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران همه روزه از ساعت 11:30 الی 23 آماده سرویس دهی به مشتریان خود می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی : 306-244-5556
سطح قیمت : مناسب تا متوسط
وب سایت:  https://www.laspalapas.ca/

9-  رستوران  Park Café

یک رستوران آمریکایی در دهه 1950 در خیابان بیستم ، برای صرف صبحانه ، سوپ ، ساندویچ و همبرگر فوق العاده همه روزه در انتظار شما می باشد. دکوراسیون داخلی این رستوران درست است که چنگی به دل نمی زند و قدیمی می باشد ولی کیفیت مطلوب و مزه غذاهای آن، مشتریان را هفته به هفته به این رستوران می کشاند. کالباس ها ، بیکن و گوشت های دیگر پارک کافه و همچنین ماهی هایی که به صورت محلی تهیه می شوند و به صورت خانگی فرآوری و دودی می شوند ؛ این رستوران را از سایر رستوران های شهر ساسکاتون جدا می کند.
موقعیت مکانی : در خیابان 20 515 غربی (515 20th St W) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران همه روزه از ساعت 8 الی 16 آماده سرویس دهی به مشتریان خود می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی : 306-652-6781
سطح قیمت : متوسط
وب سایت:   https://www.parkcafe.ca/

رستوران  Park Café

 

10-  رستوران  Pink Cadillacs Diner

این رستوران نیز به سبک دهه 50 آمریکا با منوی بسیار خوشمزه و موسیقی راک اند رول ساخته شده است. همبرگرهای آن به سبک سنتی می باشد و هات داگ های آن معروف بوده و توصیه می گردد.
موقعیت مکانی : در میدان 412-113 ویلو گروو (113-412 Willowgrove Square) در شهر ساسکاتون ایالت ساسکچوان قرار گرفته است.
ساعت کاری : این رستوران در روزهای شنبه از ساعت 10 الی 22 ، روزهای یکشنبه از ساعت  10 الی 21 ، دوشنبه الی پنج شنبه از ساعت 11 الی 21:30 و روزهای جمعه از ساعت 11 الی 22 می باشد.
شماره تماس جهت رزرو و هماهنگی : 306-374-7465
سطح قیمت : مناسب تا متوسط
وب سایت:   http://pinkcadillacsdiner.com/Home


 

 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392