چت واتساپ
alt

رستوران های تورنتو

معرفی بهترین رستوران های شهر تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است. با جمعیت ۲٬۷۳۱٬۵۷۱ نفر در سال ۲۰۱۶، تورنتو چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی پس از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس آنجلس است. این شهر در منطقهٔ جنوب انتاریو و در شمال‌غرب دریاچهٔ انتاریو قرار دارد. بسیاری از ساکنان تورنتو در استان انتاریو، کانادایی ‌ایرانی هستند که عمدتاً در ویلو دیل و ریچموند هیل سکونت دارند.
تورنتو به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا و یکی از مراکز اقتصادی بزرگ جهان، یک شهر جهانی محسوب می‌شود. بازار بورس تورنتو هفتمین بازار بورس بزرگ دنیا از حیث ارزش بازار است. در تورنتو بیش از هر شهر دیگری در کانادا، شرکت‌های بزرگ حضور دارند؛ همچنین این شهر مقر پنج بانک بزرگ کانادا است.
کارشناسان گردشگری معتقدند توریسم غذا تجسمی از ارزش‌های سنتی به شمار می‌رود که در توسعه گردشگری مدرن و امروزی متبلور شده و مورد استفاده قرار گرفته است. به گفته آنان توریسم غذا مبین فرصتی است که گردشگری را احیا کرده و آن را متنوع می‌کند، علاوه بر این، موجب توسعه اقتصادی محلی و بومی شده و به اشتغال زایی منجر می‌شوند. به همین دلیل، توریسم غذایی می‌تواند در برندسازی و افزایش تقاضا برای مقاصد گردشگری نقش داشته باشد و در کنار آن سنت‌های محلی و تنوع جوامع را حفظ کند. در ادامه به معرفی بهترین رستوران های شهر تورنتو می پردازیم : 

1-    Alo Restaurat

سبک این رستوران فرانسوی می باشد و معماری و دکوراسیون آن به سبک ویکتوریایی است و در طبقه بالای یک ساختمان موروثی قدیمی واقع شده است. هنگامی که شما از درب این رستوران وارد می شوید و بار برنزی و محیط اطراف را نگاه می کنید ، دچار این اشتباه می شوید که وارد نیویورک و یا شهر لندن شده اید. دیزاین غذاهای آن فوق العاده می باشد و برای ساختن یک شب رمانتیک در کنار عزیزانتان بسیار مکان مناسبی است. این رستوران معمولا تا 1 یا 2 ماه آینده رزرو می باشد و برای رفتن به آن باید از یک یا دو ماه قبل اقدام نمایید. وعده های غذایی آن بین 135 دلار تا 165 دلار می باشد.
موقعیت مکانی : در خیابان 163 اسپادینا  (163 Spadina Ave ) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران فقط شام سرو می کند و برای وعده های غذایی دیگر باز نمی باشد. رستوران در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل می باشد و ساعات کاری برای سرو شام در بقیه ایام هفته از ساعت 5:15 عصر الی 10 شب می باشد. و ساعت کاری بار آن از 5:15 عصر تا 1 بامداد می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 2222-260-416
سطح قیمت : بسیار بالا
وبسایت : http://alorestaurant.com/

Alo Restaurat

 

2-    Byblos

این رستوران یک رستوران مختص به غذاهای مدیترانه ای شرقی می باشد و بیشتر غذاهای آن الهام گرفته شده از غذاهای مراکشی و لبنانی می باشد و سر آشپز آن آقای Stuart Cameron می باشد. طبقه پایین این رستوران فضای صمیمانه تری نسبت به طبقه بالای آن دارد و طبقه بالای آن با مکان مناسبتری برای قرارهای عاشقانه و رمانتیک می باشد.
موقعیت مکانی : در خیابان 11 دانکن (11 Duncan St ) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران فقط شام سرو می کند و برای وعده های غذایی دیگر باز نمی باشد. ساعات کاری برای سرو شام در روزهای پنجشنبه الی شنبه  از ساعت 5 عصر تا 10 شب ، روزهای دوشنبه الی چهارشنبه از ساعت 5 عصر الی 11 شب و در روزهای یکشنبه از ساعت 4 عصر الی 10 شب می باشد . 
شماره تماس جهت رزرو: 647-660-0909
سطح قیمت : بالا
وبسایت : https://byblosdowntown.com/

3-    Edulis

این رستوران که تقریبا به تازگی افتتاح شده است ، توسط یک زن و شوهر اداره می گردد و از فضای بسیار صمیمی و دوستانه همراه با غذاهای باکیفیت خانگی برخوردار است. تنوع غذایی این رستوران بالا نیست ولی منوی آن به صورت فصلی تغییر می کند.
موقعیت مکانی : در خیابان 169 نیاگارا (169 Niagara St ) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران در روزهای دوشنبه و سه شنبه تعطیل می باشد و ساعت کاری فقط برای ناهار در روزهای یکشنبه از ساعت 12 ظهر الی 1:30 بعد از ظهر می باشد . ساعت سرو شام در روزهای هفته به غیر از دوشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت 6 عصر تا 10:30 شب می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 416-703-4222
سطح قیمت : متوسط
وبسایت : http://www.edulisrestaurant.com/

4-    Kiin

رستوران کین، یک رستوران لوکس برای غذاهای تایلندی می باشد. این تجربه برای شما در این رستوران فراهم می شود که با غذا و فرهنگ  محلی و سنتی تایلندی به خوبی آشنا شوید.  دو سر آشپز معروف Chef Nuit  و آقای  Jeff Regular  اداره آشپزخانه این رستوران را بر عهده دارند.
موقعیت مکانی : در خیابان 326 غربی ادلاید (326 Adelaide St W) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران فقط شام سرو می کند و برای وعده های غذایی دیگر باز نمی باشد. ساعات کاری برای سرو شام در روزهای پنجشنبه الی شنبه  از ساعت 5 عصر تا 11 شب ، روزهای یکشنبه  الی چهارشنبه از ساعت 5 عصر الی 10 شب می باشد. 
شماره تماس جهت رزرو: 5040-490-647
سطح قیمت : بالا
وبسایت : http://www.kiintoronto.com/

رستوران کین

 

5-    Chiado

این رستوران مجلل زیبا با سرآشپزی Albino Silva و سرو غذا های پرتغالی شما را به سفر کوچکی به کشور پرتغال می برد و مکان مناسبی برای قرارهای کاری و موقعیت های خاص برای شما می باشد تا اطرافیان خود را تحت تاثیر قرار دهید. غذای دریایی این رستوران به شدت پیشنهاد می شود. 
موقعیت مکانی : در خیابان 846 کالج ( 864 College St) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری سرو ناها در این رستوران از ساعت 12 ظهر تا 2:30 بعد از ظهر در روزهای دوشنبه الی جمعه می باشد و  همه روزه از ساعت 5 عصر تا 10 شب می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 416-538-1910
سطح قیمت : بالا
وبسایت : https://www.chiadorestaurant.com/

6-    Bar Raval

این بار مکان مناسبی برای قرارهای شبانه می باشد و دکوراسیون داخلی چوبی و قوق العاده آن فضای گرمی را برای شما ایجاد می کند تا اوقات خوشی را برای خود بسازید. در این مکان شما هم می توانید از غذاها و هم از نوشیدنی های دلخواه خود لذت ببرید.
موقعیت مکانی : در خیابان 505 کالج ( 505 College St) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این مکان در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 2 بامداد و در بقیه ایام هفته از ساعت 11 صبح الی 2 بامداد آماده سرویس دهی به مشتریان خود می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 647-344-8001
سطح قیمت : متوسط
وبسایت : https://www.thisisbarraval.com/

7-    Scaramouche Restaurant Pasta Bar & Grill

این رستوران یک رستوران مخصوص به غذاهای فرانسوی می باشد ولی برای تمامی افراد ، برای گیاهخواران، خام خواران  ، افرادی که غذاهای بدون گلوتن می خورند بسیار مناسب است. تنوع بالا در منوی آن این آپشن را به شما می دهد که هر سبک غذایی را که می پسندید را سفارش دهید. منظره زیبای رو به شهر ، پارک خودرو توسط کارکنان و سرویس فوق العاده این رستوران، جنبه های مثبتی است که افراد را به این رستوران می کشاند. این رستوران برای 35 سال متمادی در لیست بهترین رستوران های شهر قرار گرفته است.
موقعیت مکانی : در خیابان اول بنونتو (1 Benvenuto Pl) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران برای سرو شام در روزهای شنبه و جمعه از ساعت 5:30 عصر الی 9:30 شب می باشد و در بقیه ایام هفته از ساعت 5:30 عصر الی 10 شب می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 416-961-8011
سطح قیمت : بالا
وبسایت : http://www.scaramoucherestaurant.com/

8-    Mamakas Taverna

سبک غذایی این رستوران یونانی می باشد و غذای میدیترانه ای و دریایی نیز سرو می کند. این رستوران دارای ظرفیت برای 85 نفر می باشد. دستور غذایی این رستوران نسل به نسل گشته و در حال حاضر در بشقاب هایی با تزیینات عالی برای مشتریان خود سرو می گردد.
موقعیت مکانی : در خیابان 80 اسینگتون (80 Ossington Ave) در شهر تورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران برای سرو شام در روزهای شنبه و جمعه از ساعت 5:30 عصر الی 10:30 شب می باشد و در بقیه ایام هفته از ساعت 5:30 عصر الی 11:30 شب می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 416-519-5996
سطح قیمت : متوسط تا گران 
وبسایت : https://mamakas.ca/

Mamakas Taverna

 

9-    Speducci Mercatto

این رستوران یک کافه و رستوران خانوادگی ایتالیایی می باشد که شما می توانید از صرف غذا در آن لذت ببرید. برنده جایزه آشپزی آشپز معروف Gabriele Paganelli' در این رستوران با قیمت های مناسب شما را دعوت به رفتن به این مکان می نماید.
موقعیت مکانی : در خیابان 46 میلفورد (46 Milford Ave) در شهرتورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران در روزهای شنبه از ساعت 9 صبح الی 6عصر، در روزهای یکشنبه از ساعت 10 صبح الی 3 بعدازظهر ، دوشنبه الی چهارشنبه از ساعت 9:30 صبح الی 7 شب و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 9:30 صبح الی 8 شب می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 416-242-2777
سطح قیمت : متوسط 
وبسایت : https://speducci.com/

10-    Takht-e Tavoos

از هرچه بگذریم از کباب ها و غذاهای خوشمزه ایرانی نمی شود گذشت. رستوران تخت طاووس سومین رستورانی است که یک زن و شوهر ایرانی پس از رستوران های انار و شهرزاد در شهر تورنتو گشوده اند.
موقعیت مکانی : در خیابان 1120 کالج  (1120 College St) در شهرتورنتو ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران در همه روزهای هفته به غیر از دوشنبه ها که تعطیل می باشد از ساعت 10 صبح الی 3 بعدازظهر می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 647-352-7322
سطح قیمت : متوسط 
وبسایت : http://pomegranaterestaurant.ca/tavoos/

 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392