چت واتساپ
alt

مراکز خرید ساسکاتون

بهترین مراکز خرید شهر ساسکتون

سَسکَتون نام شهری است در استان ساسکچوان کانادا. دانشگاه ساسکچوان در این شهر قرار دارد و به دلیل حضور این دانشگاه و مراکز متعدد تحقیقاتی آن در حوزه‌های مختلف علوم و مهندسی، شهر سسکتون به شهر علمی کانادا معروف است. این شهر نام خود را از میوه‌ای به نام توتین سسکتون گرفته‌است. شهر سَسکَتون پرجمعیت‌ترین شهر استان ساسکچوان می‌باشد که از غرب به استان آلبرتا و از شرق به مَنیتوبا متصل شده‌ است. زبان رسمی این استان انگلیسی است. شما می توانید در کنار شریک زندگی خود در مراکز خرید شهر ساسکتون اوقات خوبی را سپری نمایید.

1-    Midtown Plaza

ساختمان اولیه این مرکزخرید  در سال 1960 ساخته شده است و تنها با 51 مغازه در ابتدا شروع به کار نموده است. سپس در سال 1990 طبقه دوم به آن اضافه گردیده است .  
این مال در حال حاضر،  بزرگترین و اولین مرکز خرید در شهر ساسکتون در دو طبقه  می باشد و دارای 154 مغازه و خدمات می باشد . 
نمایندگی های معروف مایکل کورس (Michael Kors)، گپ (GAP) آلدو (Aldo) و ویکتوریا سکرت (Victoria”s Secret) که در فوریه سال 2015 به این مجموعه پیوسته، در این مال مستقر می باشند .
قرار است فوت کورت این مجموعه تا سال 2020 دستخوش تغییرات و بازسازی اساسی شود.
آدرس : موقعیت مکانی این مرکز خرید در خیابان 201 یکم جنوبی (201 1st Avenue South) در مرکز اداری شهر ساسکتون قرار دارد.
ساعات کاری : ساعت کاری این مال در روزهای شنبه و دوشنبه و سه شنبه 9:30 صبح تا 7 عصر ، یکشنبه ها از 11صبح تا 6 عصر ، چهار شنبه ها و پنجشنبه ها و جمعه ها  از 9:30 ظهر تا 9 شب می باشد . 
وبسایت: http://www.midtownplaza.ca/

مرکز خرید Midtown Plaza

 

2-    The Centre Mall

ساختمان اولیه این مال در سال 1960 ساخته شده و در حال حاضر دارای 102 مغازه و سرویس های گو ناگون می باشد . فست فود های محبوب برگر کینگ (Burger King) و مک دونالد (Mcdonald’s)، ساب وی (Sub Way) و کافی شاپ جهانی استار باکس (Starbucks) در این مجموعه شعبه دارد . برای علاقه مندان به فیلم و انیمیشن ، سینمای این مجموعه با داشتن 15 سالن ، پذیرای مراجعین محترم خود می باشد . پارکینگ این مجموعه با ظرفیت 2042 خودرو ،  در دو طبقه زیرین ساخته شده است و برای مشتریان خود به صورت رایگان است . ساعات کار این پارکینگ در روزهای یکشنبه و ایام تعطیل از 10:30 صبح تا 12 ظهر و بقیه روز های هفته از 9 صبح تا 12 ظهر می باشد.
آدرس : موقعیت مکانی این مرکز خرید در خیابان هشتم  3510 (3510 8th Street ) در جنوب شرقی شهر ساسکتون  واقع شده است.
ساعات کاری: روزهای شنبه ، دوشنبه و سه شنبه ها از 9:30 صبح تا 6 عصر ، روز های یکشنبه از 11 صبح تا 5 عصر، در روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه ها از 9:30 صبح تا 9 شب می باشد .
وبسایت: https://www.thecentremall.com/

3-    Preston Crossing

این مجموعه اولین مرکز برای خرید در فضای باز در شهر ساسکتون  می باشد. این مال با دانشگاه ساسکتون چند دقیقه ای بیشتر فاصله ندارد  و مکانی مناسب برای دانشجویان در زمان های استراحت خود در بین کلاس هایشان می باشد .  
نمایندگی بنانا ریپابلیک (Banana Republic) برند پوشاک معروف کشور آمریکا، در این مکان شعبه دارد و ساعت کاری آن،  شنبه و دوشنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 6 عصر، پنجشنبه و جمعه ها از 10 صبح تا 9 شب، یکشنبه ها از 11 صبح تا 6 عصر می باشد. ساعت کاری نمایندگی گپ (GAP) نیز همانند بنانا ریپابلیک می باشد. در این مجموعه، فروشگاه زنجیره ای والمارت (Walmart) نیز برای خرید کردن روزمره ، پوشاک و مایحتاج زندگی نیز وجود دارد ,  و ساعت کاری آن از 7 صبح تا 11 شب به صورت یکسره می باشد .
آدرس: موقعیت مکانی آن در خیابان  1723 پرستون (1723 Preston Avenue ) در شمال شرق  شهر ساسکتون می باشد.  
ساعت کاری: ساعت های کاری مغازه های آن متفاوت بوده و هر کدام ساعات کاری مختص به خود را دارند .
وبسایت: http://prestoncrossing.com/

4-      Lawson Heights Mall

این مرکز خرید دارای تقریبا 100 مغازه می باشد و در مجاورت سوپر مارکت کانادایی سیف وی (Canada Safeway)  و لندن دراگز (London Drugs) فروشگاه زنجیره ای مختص به دارو می باشد . این مال در سال 1980 بازگشایی شده و تا الان نیز با ایجاد تغییرات چشمگیری مشغول به کار می باشد . 
در فوت کورت این مجموعه ، می توانید برای کودکان خود درخواست کالسکه  رایگان  برای رفاه بیشتر خود نمایید. برای افراد سالخورده و معلول نیز، می توانید از کیوسک هایی که در خود مال تعبیه شده؛ بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای ، درخواست ویلچر نمایید. پارکینگ این مجموعه ظرفیتی بالغ بر 1800 خودرو را دارد و در هر ورودی پارکینگ مخصوص معلولین ساخته شده است. برای رفت آمد می توانید از اتوبوس هایی که به ورودی نزدیک به بانک اسکوشیا (Scotiabank) هستند استفاده کنید . 
آدرس:موقعیت مکانی این مرکز خرید در خیابان 134  پریمورس (134 Primrose Drive) در شهر ساسکتون قرار دارد .
 ساعات کاری آن به شرح زیر می باشد :
 شنبه ها ، دوشنبه و سه شنبه ها از 9:30 صبح تا 6 بعد از ظهر
چهارشنبه تا جمعه از 9:30 صبح تا 9 شب 
یکشنبه ها از 11 صبح تا 5 عصر 
ساعات کاری ایام تعطیلی و مناسب ها را می توانید در سایت این مجموعه مشاهده فرمایید. 
وبسایت: http://lawsonheightsmall.ca/

مرکز خرید  Lawson Heights Mall

 

5-    SmartCentres

این مرکز، یک مرکز برای خرید محلی می باشد که در شهر ساسکتون از دو فروشگاه زنجیره ای والمارت (walmart) که شباهت زیادی به فروشگاه های هایپر مارکت و یا شهروند ما دارد و فروشگاه هوم دیپو (Home Deput)  فروشگاهی است که شما می توانید تمامی وسایل خانه از جمله کاغذ دیواری، موکت و پارکت ، کلیه وسایل باغبانی و هر آنچه که نیاز دارید را در آن جستجو کنید ، تشکیل شده است. 
آدرس : موقعیت مکانی این مرکز در 3035 کلارنس (3035 Clarence Avenue) در جنوب شهر ساسکتون می باشد.
ساعات کاری : به صورت 24 ساعته باز می باشد.
وبسایت : https://www.smartcentres.com/

6-    Louis the 8th Mall

این مرکز خرید در قلب شهر ساسکتون ، و در محله اداری ، تجاری شهر واقع شده است که تقریبا روزانه به طور میانگین 40000 خودرو از جلوی آن رد می شوند و در محله ای پر تردد واقع شده است . ساختمان این مکان در اواخر سال 1950 ساخته شده است و بافتی قدیمی و کلاسیک دارد و دارای 15 مغازه با مساحتی در حدود 40000اسکور فیت معادل 3716 متر مربع می باشد.
اگر شما میل به غذای ژاپنی و سوشی و یا نوشیدن یک فنجان قهوه عالی و یا اسموتی را داشته باشید، مطمئنا این مکان برای شما جای بسیار مناسبی می باشد.
آدرس: موقعیت مکانی این مرکز خرید در خیابان 1028 خیابان هشتم (1028 8th Street ) قرار دارد.
ساعات کاری مغازه های مختلف آن، متغیر می باشد.
وبسایت: http://www.l8mall.com/

7-    Confederation Mall

این مال 46 برند معروف را در خود جای داده است . ساختمان اولیه آن با نام پارک پلازا (Park Plaza) در سال 1973 ساخته شده است و در مجاورت سوپر مارکت عظیم سیف وی (Canada Safeway) و فروشگاه زنجیره ای ولوکو (Woolco) قرار دارد. آخرین بازسازی و تغییرات در این مال و فوت کورت آن در سال 2015 اتفاق افتاده است .
پارکینگ این مجموعه ظرفیتی بالغ بر 1382 خودرو را دارد و در هر ورودی پارکینگ مخصوص معلولین ساخته شده است.
آدرس: موقعیت مکانی این مال در خیابان 300 کانفیدریشن (300 Confederation Drive) فرا گرفته است. 
ساعات کاری : دوشنبه ها و سه شنبه ها از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر، چهار شنبه ، پنج شنبه و جمعه ها از 10 صبح تا 9 شب ، روزهای شنبه از 9:30 صبح تا 6 عصر و یکشنبه ها از 12 ظهر تا 5 عصر می باشد .
وبسایت : https://www.confederationmall.ca/

مرکز خرید  Confederation Mall


 


مشاوره رایگان
cta
 02191009392