چت واتساپ
alt

ویزای تحصیلی فرانسه

برای دریافت اطلاع از اینکه چه افرادی و چگونه میتوانید ویزای تحصیلی فرانسه رادریافت کنید با پرواز نیکان تماس بگیرید. جهت آگاهی از تمامی موارد کلیک کنید.

ویزای تمکن مالی فرانسه

برای دریافت اطلاع از اینکه چه افرادی میتوانند ویزای تمکن مالی فرانسه رادریافت کنند با پرواز نیکان تماس بگیرید. جهت آگاهی از تمامی موارد کلیک کنید.

ویزای فرانسه

جهت دریافت انواع ویزای فرانسه، در کوتاه ترین زمان با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

ویزای های فرانسه را براساس مدت زمان اقامت متقاضی به دو دسته ویزای کوتاه مدت و ویزای بلند مدت تقسیم بندی نمود. افرادی که قصد اقامت به مدت 90 روز یا کمتر را دارند ویزای کوتاه مدت و افرادی که قصد اقامت بیشتر از 90 روز را دارند میبایست ویزای بلند مدت کشور فرانسه را اخذ نمایند. کشور فرانسه در سال 1985 به معاهده شنگن پیوسته و از تاریخ 26 مارس 1995 اجرای این توافق نامه را آغاز نموده است و افرادی که قصد سفر به کشور فرانسه را دارند، بایستی ویزای شنگن دریافت نمایند. ویزای شنگن فرانسه خود به 4 نوع مختلف تقسیم می گردد.

ویزای فرانسه

  • انواع ویزاهای کشور فرانسه

  • ویزای نوع A

ویزای نوع A یا ویزای ترانزیت برای افرادی که قصد سفر از یک کشور غیر شنگن به کشور دیگری را دارند و مجبور به تغییر پرواز خود در فرودگاه های کشور فرانسه می باشند، صادر می گردد. دارنده این ویزا حق ندارد در خارج از فضای فرودگاه فرانسه تردد نماید.

  • ویزای نوع B

 ویزایی کوتاه مدتی است که براساس آن فرد دارنده ویزا می تواند به مدت 5 روز با گذر از کشورهای عضو شنگن به صورت زمینی یا هوایی به مقصد خود تردد نماید.

  • ویزای نوع C

ویزایی کوتاه مدت که به دارنده ویزا اجازه می دهد ، مدت کوتاهی (کمتر از 3ماه) در کشورهای حوزه شنگن اقامت داشته باشد.  این نوع از ویزا با توجه به هدف از سفر به صورت single) ) یک بار ورود و خروج یا به صورت multiple  برای چندین بار ورود و خروج به کشورهای حوزه ی شنگن صادر می گردد.

  • ویزای نوع D

برای ورود و اقامت بیش از 3 ماه (حداکثر 1 سال) در یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن ، متقاضی باید دارای ویزای بلند مدت (ویزای نوع D) باشد. به طور کلی این ویزا به جهت تحصیل ، کار یا به دلایل خانوادگی به افراد تعلق می گیرد.  

ویزای نوع D توسط مقامات کنسولی کشور مورد نظر شینگن و مطابق با قوانین ملی صادر می شود.  با این حال ، تشریفات پیش نیاز برای همه کشورهای شینگن کم و بیش یکسان است. پرونده درخواست شما باید قبل از ارسال به خدمات کنسولی در قرار ملاقات که برای شما تعیین شده است، تهیه و تکمیل شود. این بدان معناست که روش ها و شرایط صدور آن به طور جداگانه توسط هر کشور عضو شنگن تعیین می شود. قیمت ها بسته به کشور مقصد که برای ویزای طولانی مدت درخواست می کنید متفاوت است. برخی از کشورهای این حوزه ممکن است درخواست پرداخت هزینه اضافی کنند.

ویزای فرانسه

مشاوره دریافت ویزای فرانسه

حتما برای شما این سوال پیش آمده که چرا بهتر است که از طریق شرکت پرواز نیکان برای ویزای خود اقدام نمایید، جواب این سوال واضح است زیرا مشاورین شرکت پرواز نیکان با ارائه اطلاعات به روز درباره اخذ ویزا به شما در روند پروسه درخواست ویزای فرانسه شما و شرایط اخذ ویزای فرانسه کمک می کنند و به آن سرعت می دهند که این می تواند به عنوان روشی مطمئن و با صرفه برای اخذ ویزای شما محسوب شود و به شما کمک می کند تا از پشتیبانی قوی و راهنمایی های لازم در صورت بروز هر گونه مشکل برخوردار شوید. هدف اصلی پرواز نیکان، جذب رضایت مشتریان است و برای رسیدن به این هدف، مشاورین و متخصصین حرفه ای پرواز نیکان با کیفیت ترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهند و در تمامی مسیر دریافت ویزای فرانسه با شما همراه خواهند بود و به شما مشاوره می دهند.

جهت دریافت ویزای فرانسه در کوتاه ترین زمان با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392


دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :

مشاوره رایگان
cta
 02191009392