چت واتساپ
alt

لیست هتل های مورد تایید دولت کانادا برای قرنطینه + هزینه ها

برای دریافت بلیط به مقصد کانادا با پرواز نیکان تماس بگیرید، همچین برا آگاهی از هتل های مورد تایید، هزینه ها و ... بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مسافران هوایی به کانادا از تاریخ 22 فوریه باید در هتل قرنطینه شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با پرواز نیکان تماس بگیرید. جهت آگاهی از تمامی موارد شرایط قرنطینه در کانادا کلیک کنید.

در شرایط کرونا به چه صورت میتوان درخواست ویزای توریستی کانادا داد :

برای ویزای توریستی کانادا و شرایط و مجوز ورود به کانادا با پرواز نیکان تماس بگیرید. جهت آگاهی از شرایط و تمامی اطلاعات کلیک کنید.

اگر شرایط زیر را دارید می توانید به کانادا سفر کنید :

برای ویزای توریستی کانادا و شرایط و مجوز ورود به کانادا با پرواز نیکان تماس بگیرید. جهت آگاهی از شرایط و تمامی اطلاعات کلیک کنید.

انواع دعوتنامه کانادا | شرایط دعوتنامه کانادا چیست؟

ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه : چگونه می توان با دعوت نامه، ویزای کانادا را دریافت کرد؟ انواع دعوتنامه کانادا عبارتند از : دعوتنامه خویشاوندی کانادا، دعوتنامه شرکت در سمینار و همایش ها، دعوتنامه دوره های آموزشی و دعوتنامه جلسه یا بازدید های کاری.

اخذ ویزای مولتی کانادا | شرایط ویزای ۵ ساله کانادا

ویزای مولتی 5 ساله کانادا چیست؟ ویزای چند بار ورود یا مولتی یک ویزای توریستی است که دارنده آن می تواند به تعداد دل خواه در مدت زمان 5 ساله به کانادا سفر کند. جهت اخذ ویزای مولتیپل کانادا یا ویزای 5 ساله کانادا با پرواز نیکان تماس بگیرید.

سوپر ویزای کانادا + شرایط دریافت و مدارک لازم برای ویزای والدین

سوپر ویزا چیست؟ سوپر ویزای کانادا، نوعی ویزای توریستی کانادا برای والدین، پدر بزرگ و مادر بزرگ فردی است که در کانادا اقامت دائم دارد. برای اخذ سوپر ویزای کانادا با کنپارس تراول تماس بگیرید.

اخبار کانادا

اخبار کانادا را در پرواز نیکان دنبال کنید.


مشاوره رایگان
cta
 02191009392