چت واتساپ
alt

رستوران های اتاوا

راهنمای غذا در اتاوا

عرصه آشپزی اتاوا به اندازه خود کانادا متنوع است: غذاهای کانادایی در کنار غذاهای محلی طبخ می شوند. غذاخوری های سیار به اندازه ناهار خوری های  خوب محبوب هستند. بازارهای تاریخی و سرآشپزهای مدرن در کنار هم کار می کنند. این واقعاً همان چیزی است که باید دید و بلعید. اگر می خواهید اتاوا را با شکمی سیر و لبخندی بر لب ترک کنید ، این راهنمای غذایی برای شما مناسب است.
اتاوا غذاخوری های سیار خوشمزه و متنوعی دارد. اگر دوست دارید تجربه ای مانند افراد محلی کسب کنید ، سفر به اتاوا احتمالاً شامل منابع و مواد غذایی محلی در بازار ByWard خواهد بود. نزدیک به دو قرن است که ، کشاورزان و بازرگانان صنایع دستی برای عرضه ی میوه و محصولات  خود راهی این بازار شده اند. غذای خود را از بین بیش از 260 غرفه موجود انتخاب کرده و سبد پیک نیک خود را بسته بندی کنید و سپس برای یک تجربه کاملاً کانادایی راهی پارلمان هیل شوید.

بیش از 60 فروشنده خیابانی مختلف و غذاخوری های سیار نیز گزینه هایی عالی از بشقاب بیبین باپ اصیل کُره ای در Bap by Roan گرفته تا رل خرچنگ از Ad Mare Seafood را برای پیک نیک ارائه می کنند. علاوه بر تمام غذاهای شگفت انگیز از تولید کنندگان محلی ، منطقه اتاوا دارای چندین تاکستان برتر است. Domaine Perrault یک تاکستان خانوادگی است که با فاصله ای20 دقیقه ای از مرکز شهر، 10 نوع شراب مختلف دارد که می توانید آنها را تست کنید. اگر شراب میوه ای دوست دارید ، که از سیب ، زغال اخته یا کرن بری تهیه می شود ، شراب بلو جیپسی گزینه محلی بسیار خوبی است. یا  به سمت جنوب به سمت تاکستان جابولانی(Jabulani) و کارخانه شراب بروید و به بیش از 15 شراب در یک محیط زیبا دست پیدا کنید.

شما نمی توانید اتاوا را ترک کنید بدون اینکه خوشگذرانی خود را با BeaverTail تکمیل نکرده باشید. و جای نگرانی نیست ، قطعاً این چیزی نیست که به نظر می رسد! این میان وعده های شیرین یک سنت منحصر به فرد در کانادا است: شیرینی سرخ شده ای که مانند دم بید شکل گرفته و با انتخاب چاشنی دلخواه شما، از دارچین گرفته تا پودر قند و از نوتلا گرفته تا  موز گرم می شود. شما می توانید در تمام طول سال از Beavertail در بازار ByWard لذت ببرید.

رستوران های اتاوا

معرفی بهترین رستوران های اتاوا

 در ادامه به معرفی برخی از بهترین رستوران های اتاوا خواهیم پرداخت:

1.    Signatures Restaurant

بیایید با یک نماد شروع کنیم: Le Cordon Bleu. دفتر مرکزی آمریکای شمالی این موسسه معروف هنرهای آشپزی فرانسه در اتاوا مستقر است. در حالی که ممکن است همه ما 9 ماه فرصت تعقیب رویاهای خود را برای تبدیل شدن به یک سرآشپز آموزش دیده کلاسیک نداشته باشیم ، همه ما چند ساعت فرصت جهت صرف ناهار در رستوران تجملاتی سیگنچرز( Signatures) واقع در این موسسه را داریم.
موقعیت مکانی : در خیابان 453 لوریر شرقی (453 Laurier Ave E) در شهر اتاوا ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران از سه شنبه تا جمعه ساعت 11:30 صبح - 1:30 بعد از ظهر برای صرف ناهار و از سه شنبه تا جمعه ساعت، 5:30 بعد از ظهر - 9:00 شب برای صرف شام می باشد. روزهای شنبه نیز فقط از ساعت 5:30 بعد از ظهر - 9:00 شب شام سرو می کند.
شماره تماس جهت رزرو: 2499-236-613
سطح قیمت : بسیار بالا
وبسایت : https://www.signaturesrestaurant.com/home/en

2.    Atelier Restaurant

از کلاسیک به سمت مدرن حرکت می کنیم. مارک لپین قهرمان آشپزی دو دوره مسابقات آشپزی در کانادا است - جایگاهی که هیچ سرآشپز دیگری نمی تواند مدعی آن باشد. رستوران او ، آتلیه (Atelier)، هر شب منویی مبتکرانه با 12 غذای متنوع را سرو می کند. یک اجاق خورشیدی ، نیتروژن مایع و سایر تکنیک های تجربی برای سرو غذاهایی همچون  Yolko Uno و Codfather استفاده می شود.
موقعیت مکانی : در خیابان 540 روچستر (540 Rochester Street) در شهر اتاوا ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران فقط شام سرو می کند و برای وعده های غذایی دیگر باز نمی باشد. ساعات کاری برای سرو شام در ایام هفته از ساعت 7 عصر الی 10 شب می باشد.
شماره تماس جهت رزرو: 3537-321-613
سطح قیمت : بسیار بالا
وبسایت : http://www.atelierrestaurant.ca/

بهترین رستوران های اتاوا

3.    Mercadito

در اتاوا سرآشپزهای برنده جایزه کم نیستند. در سال 2014 ، رنه رودریگز به داوران ملحق شد و جایزه برترین سرآشپز کانادا را از آن خود کرد. شما می توانید از دستپختی که این عنوان را برای او به ارمغان آورد در رستوران Mercadito لذت ببرید و یک تجلی خلاقانه از غذاهای سنتی و خیابانی مکزیکی تهیه شده با مواد تازه و محلی را تجربه کنید.
موقعیت مکانی : در خیابان 170 کوئین (170 QUEEN STREET) در شهر اتاوا ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران در روزهای دوشنبه  الی پنج شنبه  از ساعت 10:30 صبح تا 9 شب ، روزهای جمعه  از ساعت 10:30 صبح تا 10شب ، روزهای شنبه  از ساعت 10صبح تا 10شب و روزهای یکشنبه تعطیل می باشد . 
شماره تماس جهت رزرو: 3885-782-613
سطح قیمت : بسیار بالا
وبسایت : https://www.mercadito.ca/

4.    NeXT

NeXT ، گزینه بعدی و حاصل تلاش عاشقانه ی سرآشپز برنده جایزه مایکل بلکی است. خاطرات غذایی و مسافرتی وی با هم جمع شده اند تا منویی بی نظیر از غذاهای کانادایی ، آسیایی و اروپایی را شکل دهند. اگر نگران هستید که این منو برای سلیقه شما بسیارمجلل باشد ، عناوین منو "تکه های جذاب"( nibbly bits) ، "مواد خوشمزه (tasty stuff)" و "چیزهای کثیف (dirty stuff)" هستند ، بنابراین می توانید آسوده باشید.
موقعیت مکانی : در خیابان 6400 هذلدین (6400 Hazeldean Road) در شهر اتاوا ایالت انتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران فقط شام سرو می کند و برای وعده های غذایی دیگر باز نمی باشد. ساعات کاری برای سرو شام در روزهای دوشنبه الی شنبه  از ساعت 5:30 عصر تا حدود 9:30 شب ، روزهای یکشنبه  از ساعت 10:30 صبح تا 1:30 ظهر و از ساعت 5 عصر تا 9 شب می باشد .
 شماره تماس جهت رزرو: 8002-836-613
سطح قیمت : بسیار بالا
وبسایت : https://nextfood.ca/

5.    Elgin1

در حالی که در کانادا هستید ، چرا مانند یک کانادایی غذا نخورید؟ 1 الگین(1 Elgin ) رستورانی در مرکز ملی هنرهای اتاوا است و غذاهای معاصر کانادا را سرو می کند. با افتخار برای به نمایش گذاشتن طعم های تازه و فصلی کانادا ، این فهرست از ترکیبات محلی و ملی برخوردار است و یک تجربه آشپزی را ایجاد می کند که حواس را به خود معطوف می کند.
موقعیت مکانی : در خیابان 1 الگین (1 Elgin St.) در شهر اتاوا ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران نهار و شام سرو می کند و برای همه وعده های غذایی باز می باشد.ساعت کاری این رستوران از 11:30 صبح تا 1:30 نیمه شب می باشد و بهتر است برای صرف غذا در این رستوان 2 ساعت زمان اختصاص دهید.
 شماره تماس جهت رزرو: 5127-594-613
سطح قیمت : بسیار بالا
وبسایت : https://nac-cna.ca/en/1elgin

6.    e18hteen

نماد اصلی ناهار خوری رستوران e18hteen به استیک ، غذاهای دریایی و شراب اشاره دارد. در حالی که این رستوران غذاهای متنوعی را ارائه می دهد ، اگر طرفدار آن سه باشید ، به مکان درستی قدم گذاشته اید. از یک گربه خرچنگ و به دنبال آن یک استیک Angus AAA ribeye اختصاصی همراه با شراب عالی لذت ببرید.
موقعیت مکانی : در خیابان 18 یورک (18 York St) در شهر اتاوا ایالت انتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران فقط شام سرو می کند و برای وعده های غذایی دیگر باز نمی باشد. ساعات کاری برای سرو شام در تمام ایام هفته از ساعت 4:30 عصر تا 12 ساعت نیمه شب است و روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 5 عصر تا 12 ساعت نیمه شب است. قسمت بار این رستوران تا دیروقت باز است.
 شماره تماس جهت رزرو: 1188-244-613
سطح قیمت : بالا
وبسایت : https://www.restaurant18.com/

7.    Beckta

ناهار خوری و بار Beckta یکی دیگر از گزینه های خوب ناهار خوری با احساس منحصربه فرد تاریخی است. این رستوران در گذشته محل سکونت یک پزشک بوده است. این ساختمان موروثی ،  در سال 1875 ساخته شده و بسیاری از ویژگی های اصلی خود را حقظ کرده است، وبا ایجاد محیطی منحصر به فرد می توانید از غذاهای مدرن و متضاد این رستوران لذت ببرید.
موقعیت مکانی : در خیابان 150 الگین (150 Elgin Street) در شهر اتاوا ایالت آنتاریو قرار گرفته است.
ساعت کاری این رستوران متغیر است و ممکن است برحسب شرایط تغییر کند. ساعات کاری برای سرو غذا در روزهای دوشنبه الی جمعه از ساعت 11:30 صح  تا 10 شب ، روزهای شنبه  از ساعت 5:30 عصر تا ساعت 10 شب  و روزهای یکشنبه  از ساعت 5:30 عصر تا ساعت 9  شب  می باشد .
 شماره تماس جهت رزرو: 7063-238-613
سطح قیمت : بسیار بالا
وبسایت : http://www.beckta.com/

سنت غذایی در اتاوا

تورهای رستوران گردی در اتاوا

اگر فقط مدت کوتاهی را در اتاوا اقامت دارید و فرصت زیادی برای انتخاب و رفتن به رستوران ندارید، چرا به جای آن ، یک تور غذایی و رستوران گردی را انتخاب نمی کنید؟ از یک رستوران به رستوران دیگر بروید و از غذاهای مخصوص سرآشپز در یک تورتجربه غذای لذت ببرید (http://www.experiencefood.ca/). در هنگام تورهای پخت و پز C Cest Bon  (http://www.cestboncooking.ca/ )، روند تکامل غذای اتاوا بیاموزید. با خرید تور غذا و شراب ByWard Market (http://www.ottawatastingtours.com/)  در چهار رستوران برتر بازار تاریخی به خاطر غذاهای برنده جایزه توقف کنید.
نوشیدنی با غذا سرو می شود. طرفدار آبجو هستید؟ به تور Brew Donkey (https://www.brewdonkey.ca/) بپیوندید و انواع کارخانههای آبجوسازی اتاوا، بارها و بارهای تولید آبجو را تجربه کنید. طرفدارشراب هستید؟ La Vida Local (https://lavidalocal.ca/)، یک شرکت ماجراجویی اپیکوریان مستقر در اتاوا (https://lavidalocal.ca/collections/frontpage) ، پنج تور غذایی و شراب با راهنما را ارائه می دهد که به شما فضایی غنی در 100 کیلومتری پارلمان هیل معرفی می کند.


 


دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :

مشاوره رایگان
cta
 02191009392