alt

اظهارنامه (autorotation ) جهت ورود و سفر به کانادا با قیمت استثنائی

اظهارنامه (autorotation ) جهت ویزاهای توریستی کانادا با هزینه ۵۰ دلار و وقت بیومتریک در استانبول و آنکارا با هزینه ۲۵ دلار توسط پرواز نیکان انجام می شود.

ویزای استارت آپ کانادا ؛ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه Start-Up

برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارت‌ آپ با کنپارس تراول تماس بگیرید. جهت آگاهی از هزینه ها و شرایط استارت آپ ویزای کانادا کلیک کنید.

واحد پول کانادا چیست؟

در سراسر کشور کانادا از دلار کانادا (C$ or CAD) استفاده می شود. یک دلار کانادا معادل 100 سنت (¢) است. ارزش دلار کانادا در برابر سایر ارزهای عمده دیگر شناور است. از سال 2014، ارزش 1 دلار کانادا در مقایسه با 1 دلار آمریکا چیزی حدود 70 – 80 سنت بود.

زبان مردم کانادا چیست؟

زبان مردم کانادا چیست؟ مردم کانادا به چه زبان هایی صحبت می کنند، در ادامه این مطلب به معرفی پنج زبانی که بیشتر مورد استفاده مردم کانادا است می پردازیم:

مراحل تست بیومتریک کانادا یا انگشت نگاری ویزای کانادا چگونه است؟

انگشت نگاری برای ویزای کانادا یا بیومتریک کانادا یکی از مراحل درخواست ویزای کانادا است. در این مقاله شما را با مراحل تست بیومتریک Biometrics یا انگشت نگاری ویزای کانادا آشنا خواهیم کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ ( ویزای خانوادگی کانادا )

با انواع اسپانسرشیپ خانواده آشنا شوید و از طریق اسپانسرشیپ همسر، اسپانسرشیپ والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ، اسپانسرشیپ سایر اعضای خانواده به کانادا مهاجرت کنید.

انواع دعوتنامه کانادا | شرایط دعوتنامه کانادا چیست؟

ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه : چگونه می توان با دعوت نامه، ویزای کانادا را دریافت کرد؟ انواع دعوتنامه کانادا عبارتند از : دعوتنامه خویشاوندی کانادا، دعوتنامه شرکت در سمینار و همایش ها، دعوتنامه دوره های آموزشی و دعوتنامه جلسه یا بازدید های کاری.

اخذ ویزای مولتی کانادا | شرایط ویزای ۵ ساله کانادا

ویزای مولتی 5 ساله کانادا چیست؟ ویزای چند بار ورود یا مولتی یک ویزای توریستی است که دارنده آن می تواند به تعداد دل خواه در مدت زمان 5 ساله به کانادا سفر کند. جهت اخذ ویزای مولتیپل کانادا یا ویزای 5 ساله کانادا با پرواز نیکان تماس بگیرید.

سوپر ویزای کانادا + شرایط دریافت و مدارک لازم برای ویزای والدین

سوپر ویزا چیست؟ سوپر ویزای کانادا، نوعی ویزای توریستی کانادا برای والدین، پدر بزرگ و مادر بزرگ فردی است که در کانادا اقامت دائم دارد. برای اخذ سوپر ویزای کانادا با کنپارس تراول تماس بگیرید.

اخبار کانادا

اخبار کانادا را در کنپارس تراول دنبال کنید.


مشاوره رایگان
cta
 02191009392