چت واتساپ
alt

مسافران هوایی به کانادا از تاریخ 22 فوریه باید در هتل قرنطینه شوند.

 27 بهمن 1399   11:59
 0
 1256
امتیاز کاربران0/0 از 5
انتشار مطلب :

مسافران هوایی به کانادا از تاریخ  22 فوریه باید در هتل قرنطینه شوند.

مسافران هوایی به کانادا از تاریخ  22 فوریه باید در هتل قرنطینه شوند.

جاستین ترودو جزئیات نهایی اقدامات جدید ویروس کرونا در کانادا را دررابطه با سفرهای هوایی اعلام کرد.

مسافران هوایی به کانادا باید از 22 فوریه با هزینه شخصی سه روز در هتل قرنطینه شوند.

مسافران هوایی همچنین پس از رسیدن به فرودگاه باید تست کرونا بدهند و به مدت 3 روز در قرنطینه باشند. نخست وزیر کانادا تاکید کرد که قرنطینه سه روزه در یک مرکز دولتی به این معنی است که زمان کافی برای نتایج آزمایش PCR فراهم شود. ترودو همچنین گفت این آزمایشات ویروس کرونا دقیق تر از آزمایش سریع است.

تصمیمی که ما برای اعزام مسافران هوایی به قرنطینه در هتل گرفتیم مجازات نیست، این زمان کافی برای تجزیه و تحلیل تست PCR است.

نخست وزیر به فرانسه گفت:به محض دریافت نتیجه منفی حتی اگر یک روز بعد باشددر صورتی که برنامه قرنطینه مورد تائید داشته باشند می توانند به خانه برگردند و بقیه قرنطینه خود را انجام دهند.

هزینه تخمینی برای مسافرانی که باید در هتل قرنطینه شوند 2000 دلار است. کارکنان هتل موظفند مسافران را از فرودگاه به مقصد منتقل کرده و امکانات رفاهی را برایشان فراهم کنند.

پروازهای بین المللی به کانادا فقط می توانند در ونکوور ، کلگری ، مونترال و تورنتو انجام شوند. علاوه بر تست PCR که در فرودگاه کانادا دریافت می کنند ، لازم است قبل از سوار شدن به هواپیما از فرودگاه مبدا نتیجه آزمایش منفی را ارائه دهند. از 15 فوریه ، مسافرین مرزی همچنین باید آزمایش ویروس کرونا را ارائه دهند که 72 ساعت قبل از عبورشان از مرز انجام شده است. کسانی که قبلاً آزمایش COVID مثبت داشتند اما بهبود یافته اند باید نتیجه آزمایش مثبت را که بین 14 تا 90 روز قبل از عزیمت انجام شده ارائه دهند به جای اینکه نیاز به ارائه نتیجه آزمایش منفی داشته باشند. مسافرانی که این قوانین را رعایت نکنند ممکن است جریمه نقدی حداکثر 3000 دلار به صورت روزانه یا پیگرد قانونی داشته باشند.

مسافران ضروری ، مانند رانندگان کامیون ، مشمول این گونه اقدامات نخواهند شد.

مسافران به کانادا همچنین باید برنامه ArriveCAN را در گوشی های تلفن خود نصب کنند. این برنامه دولتی به منظور کمک به مسافران برای پیروی از اقدامات مربوط به ویروس کرونا در مرز است.

شرایط ورود به کانادا + قرنطینه

شرایط ورود به کانادا + قرنطینه

 

جهت مشاوره در زمینه اجازه ورود به کانادا و شرایط قرنطینه با شماره 91009293 تماس حاصل فرمایید.


ارسال دیدگاه
امتیاز شما به این مقاله:

مشاوره رایگان
cta
 02191009392