چت واتساپ
alt

ویزای توریستی ایتالیا در شرایط کرونا + شرایط سفر به ایتالیا در دوران کرونا

 21 بهمن 1399   09:29
 0
 1542
امتیاز کاربران0/0 از 5
انتشار مطلب :

ویزای توریستی ایتالیا در شرایط کرونا + شرایط سفر به ایتالیا در دوران کرونا

اگر قصد سفر به ایتالیا دارید باید یکی از شرایط زیر را داشته باشید : 

محدودیت های سفر به ایتالیا در طی ویروس کرونا چیست؟

وضعیت جهانی پس از آزمایش ماه های ابتدایی بیماری همه گیر در بسیاری از کشورهای جهان ، یک تغییر قابل توجه برای بهبود شرایط را تجربه کرده است. این تغییرات به لطف تلاش همه ملت های آسیب دیده و اجرای قوانین و رویه هایی است که هدف آن جلوگیری از انتقال ویروس است.

در ابتدای همه گیری ، ایتالیا یکی از بدترین کشورها بود. با این حال ، با پایبندی دقیق به پروتکل های بهداشتی ، این کشور اکنون در راه بازیابی وضعیت سابق خود است. این برنامه تمام آنچه را که در مورد ویروس و آسیب شناسی آن و فناوری های توسعه یافته توسط سایر کشورها آموخته است ، می گیرد. این موارد در برنامه های آنها برای مدیریت مرزهای خود و رسیدگی به مسافران با بازگشایی کشور ادغام می شوند.

چه کسانی اجازه سفر به ایتالیا را دارند؟

  • دارندگان پاسپورت اتحادیه اروپا / ایسلند / نروژ / سوئیس

  • دارندگان اقامت اتحادیه اروپا / ایسلند / نروژ / سوئیس ، بلیت تائید شده هواپیما یا قطار در ادامه مسیر به کشور صادر کننده

  • کارت اقامت بصورت ترانزیت الزامی ست.
  • ویزای تایپ D ایتالیا دارای اعتبار
  • ویزای تایپ C ایتالیا دارای اعتبار به غیر از ویزای صرفا توریستی
  • مسافرین به صورت ترانزیت بین المللی

شرایط سفر به ایتالیا در دوران کرونا

جهت مشاوره سفر به ایتالیا( ویزا + بلیط و ...) با شماره 91009293 تماس حاصل فرمایید.

آیا کشورهای غیر اتحادیه اروپا اجازه ورود به ایتالیا را دارند؟

برای مسافرانی که از کشورهایی می آیند که عضو توافق نامه شینگن یا اتحادیه اروپا نیستند هنوز هم راه هایی برای ورود به ایتالیا وجود دارد البته با محدودیت های خیلی زیاد. اگر اثبات کنید که کار ضروری در ایتالیا دارید ، می توانید وارد ایتالیا شوید. برای مواردی چون تحصیلی یا پزشکی و انجام امور ضروری امکان ورود به ایتالیا را خواهید داشت.

شهروندان کشورهای ثالث اگر شامل هیچ یک از شرایط ذکر شده در بالا نباشند ، بدون دلیل معتبر اجازه ورود به ایتالیا را نخواهند داشت و در صورت اجازه ورود به این کشور باید 14 روز خد را قرنطینه کنید.

من یک مسافر از کشوری با ریسک بالا هستم. آیا من اجازه ورود به کشور را خواهم داشت؟

اگر مسافر از کشوری می آید که در معرض خطر بالای ابتلای 19 COVID قرار دارد،اجازه ورود به کشور ایتالیا را نخواهد داشت مگر ظرف 14 روز قبل  از سفر خود به ایتالیا در یکی از این کشورها اقامت داشته باشد .این کشورها عبارتند از: مولداوی ، ارمنستان ، کوزوو ، بوسنی هرزگوین ، بحرین ، کویت ، عمان ، بنگلادش ، مقدونیه شمالی ، مونته نگرو ، برزیل ، جمهوری دومنیکن ، شیلی ، پرو و پاناما. اگر به هر دلیلی در این کشورها اقامت داشتید می توانید وارد ایتالیا شوید.

شما همچنان باید برای اجازه ورود به کشور برگه تست منفی خود را به همراه داشته باشید.

چه شرایط دیگری می تواند منجر به ممنوعیت ورود یک مسافربه ایتالیا شود ؟

مسافرانی که به COVID-19 آلوده شده باشند اجازه ورود به کشور را ندارند، این حتی اگر شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا کشورهای شینگن باشند. مقامات ایتالیایی همچنین در صورت نزدیک بودن و تماس شما با فردی که به بیماری مبتلا شده است ، از ورودتان جلوگیری می کنند.

جهت مشاوره سفر به ایتالیا( ویزا + بلیط و ...) با شماره 91009293 تماس حاصل فرمایید.


ارسال دیدگاه
امتیاز شما به این مقاله:

مشاوره رایگان
cta
 02191009392