چت واتساپ
alt

ویزای شینگن فرانسه - راهنمای جامع اخذ ویزای فرانسه توریستی

 06 بهمن 1398   13:47
 1
 15025
امتیاز کاربران0/0 از 5
انتشار مطلب :

ویزای شینگن فرانسه - راهنمای جامع اخذ ویزای فرانسه توریستی

جهت دریافت ویزای شینگن فرانسه به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392


شهرهای قرون وسطایی، روستاهای آلپی و سواحل مدیترانه ای را می توانید در کشور فرانسه که در اروپای غربی قرار دارد پیدا کنید. کشور فرانسه از نظر تاریخی و فرهنگی در بین مهمترین ملل جهان غرب، نقش بسیار مهمی را در امور بین الملل ایفا کرده و در هر گوشه از جهان، مستعمرات سابق آن وجود دارد. پاریس، پایتخت فرانسه معروف به شهر عشاق و مد، مرکز خانه های مد معروف، موزه های هنری کلاسیک (لوور) و بناهای تاریخی فراوان از جمله برج ایفل است. این کشور به خاطر غذا و نوشیدنی های لوکس خود شهرت فراوانی در سراسر جهان دارد. از جمله جاذبه های دیدنی فرانسه می توان به نقاشی های غار باستانی Lascaux، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای اشاره کرد که گواهی بر تاریخ غنی این کشور دارد. سالانه بیش از 90 میلیون گردشگر از کشور فرانسه بازدید می کنند که این رقم بیش از ده درصد بازار گردشگری کل جهان را در بر می گیرد و همین عامل کشور فرانسه را به پر بازدید کننده ترین کشور جهان تبدیل کرده است. این رقم حتی از جمعیت 60 میلیون نفری فرانسه نیز بالاتر رفته است. گردشگرانی که در خارج از منطقه شینگن سکونت دارند و قصد بازدید از کشور فرانسه را دارند بایستی برای ورود به این کشور و منطقه شینگن اقدام به اخذ ویزای شینگن فرانسه کنند و این ویزا را باید قبل از سفر خود و ورود به کشور فرانسه تهیه نمایند.

ویزای شینگن فرانسه

ویزای شینگن فرانسه چیست؟

ویزای شینگن رایج ترین نوع ویزا برای اروپا است و این امکان را به مسافران می دهد تا وارد منطقه شینگن شوند و آزادانه در این منطقه سفر کنند. از سال 1997 که کشور فرانسه عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن شد شما می توانید برای ویزای شینگن فرانسه اقدام نمایید و وارد منطقه شینگن شوید. اگر شما به دنبال سفر، تحصیل و تجارت کوتاه مدت در کشور فرانسه هستید نیاز به اخذ ویزای شینگن فرانسه دارید زیرا ویزای شینگن فرانسه به دارنده خود این اجازه را می دهد تا وارد منطقه شینگن و کشور فرانسه شود و در مدت مشخص شده از آن بازدید نماید. 
ویزای شینگن فرانسه، یک نوع ویزای اقامت کوتاه مدت است که به شخص اجازه می دهد به مدت حداکثر 90 روز با هدف گردشگری و یا تجاری به هر کشوری که در منطقه شینگن است سفر کند. موناکو، یک میکرواستیت یا ایالت اروپایی واقع در فرانسه است. با وجود عدم امضای رسمی مدارک توافق نامه شینگن، این ایالت، بخشی از منطقه شینگن محسوب می شود. علاوه بر این، هیچ کنترل مرزی برای کشور های شینگن اطراف آن نیز وجود ندارد. آندورا، یکی دیگر از میکرواستیت یا ایالت اروپایی دیگر بین فرانسه و اسپانیا است که در آن کنترل مرزی انجام می شود و گردشگران برای ورود و خروج از آن باید ویزای مولتی شینگن داشته باشند. 

چگونه ویزای فرانسه بگیریم؟

برای گرفتن ویزای فرانسه می توانید از طریق سایت خود سفارت (https://france-visas.gouv.fr/fa/web/ir/accueil) و یا مرکز خدمات ویزا وی اف اس گلوبال اقدام نمایید. همچنین می توانید از طریق کارشناسان پرواز نیکان برای ویزای شینگن فرانسه اقدام نمایید. توجه داشته باشید که مدت زمان پروسه ویزای شینگن فرانسه به صورت حضوری از طریق سفارت طولانی تر از مدت زمان پروسه درخواست ویزا از طریق مرکز خدمات وی اف اس گلوبال است.

چگونه ویزای فرانسه بگیریم

انواع ویزای شینگن فرانسه برای ایرانیان

ویزای شینگن فرانسه بستگی به نوع هدف شما از سفر انواع مختلفی دارد. در صورتی که قصد اقامت کمتر از 90 روز در کشور فرانسه را دارید می توانید برای ویزای شینگن اقدام نمایید. انواع ویزای شینگن فرانسه برای ایرانیان شامل:

-    ویزای توریستی فرانسه (با دعوتنامه و بدون دعوتنامه) 

ویزای توریستی شینگن فرانسه نوعی ویزای کوتاه مدت است که با هدف بازدید از کشور فرانسه صادر می شود. در صورتی که قصد سفر شما تنها بازدید از کشور فرانسه و یا سایر کشور منطقه شینگن است نوع ویزای شما، ویزای توریستی شینگن فرانسه بدون دعوتنامه است. در صورتی که قصد شما از سفر به فرانسه و منطقه شینگن بازدید آشنایان و دوستانتان است نوع ویزای شما ویزای توریستی شینگن فرانسه با دعوتنامه خواهد بود و باید علاوه بر تهیه مدارک لازم برای ویزای شینگن، دعوتنامه داشته باشید. این دعوتنامه را شخص دعوت کننده که در کشور فرانسه اقامت دارد برای سفارت فرانسه در ایران می نویسد که باید شامل آدرس، تلفن، شغل، آدرس محل کار و ... سایر اطلاعات دعوت کننده باشد و صورت حساب بانکی شش ماه گذشته و کپی پاسپورت شخص دعوت کننده نیز به همراه دعوتنامه بایستی به سفارت ارائه داده شود.

-    ویزای ترانزیت فرانسه

این نوع ویزای اقامت کوتاه مدت برای افرادی که می خواهند به طور موقت از یکی از فرودگاه های بین المللی کشور فرانسه برای سفر به کشوری غیر از منطقه شینگن استفاده کند. این ویزا به دارندگان خود اجازه نمی دهد تا از منطقه ترانزیت فرودگاه خارج شوند و به منطقه شینگن دسترسی داشته باشند. این ویزا برای افرادی که زمان ترانزیت بین دو پرواز آن ها کمتر از 24 ساعت است صادر می شود. 

-    ویزای تجاری فرانسه

در صورتی که شرکای شما در فرانسه، شما را برای بازدید از شرکت در جلسات کاری دعوت کرده باشند و یا شما برای شرکت در نمایشگاه های صنفی، سمینار ها و یا همایش های مربوط به حرفه خود قصد سفر به فرانسه را دارید نیاز به اخذ ویزای تجاری شینگن فرانسه را خواهید داشت.

-    ویزای کاری فرانسه

شما با داشتن ویزای شینگن فرانسه اجازه کار در کشور های منطقه شینگن و حتی فرانسه را ندارید و هیچ گونه ویزای کاری شینگنی وجود ندارد. برای گرفتن اجازه کار در کشور فرانسه شما بایستی برای ویزای ملی فرانسه اقدام نمایید.

-    ویزای تحصیلی فرانسه

این ویزا به دارنده خود اجازه می دهد تا در دوره های آموزشی و یا تحصیلی کوتاه مدت که کمتر از 90 روز است شرکت کنند.

-    ویزای پزشکی فرانسه

این ویزا برای افرادی است که جهت مشاوره با پزشک متخصص و یا معالجه در کلینیک تخصصی و یا بیمارستان و مراقبت های پزشکی بعدی قصد سفر به کشور فرانسه را دارند. توجه داشته باشید که تمام هزینه های پزشکی که شما در کشور فرانسه پرداخت می کنید، تحت پوشش سیستم بیمه درمانی فرانسه نخواهد بود.

-    ویزای فرهنگی ورزشی فرانسه

این ویزا برای افرادی که با هدف مذهبی، ورزشی و فرهنگی قصد سفر به فرانسه را دارند و یا بخشی از خدمه فیلم برداری هستند صادر می شود. 

انواع ویزای فرانسه

ویزای شینگن فرانسه چگونه صادر می شود؟ (مراحل صدور)

1.    تعیین نوع ویزا:

قبل از تعیین وقت سفارت خود، شما باید ببینید که آیا برای سفر به فرانسه نیاز به ویزا دارید یا خیر و در صورت مثبت بودن، باید ببینید که هدفتان از سفر به کشور فرانسه چیست و چه نوع ویزایی نیاز دارید. تمام شهروندان ایرانی با پاسپورت ایرانی که قصد سفر به کشور فرانسه را دارند نیاز به ویزای شینگن دارند و بسته به نوع هدف از سفرتان (توریستی، تحصیلی، کاری و ...) نوع ویزای شما و در نهایت مدارک لازم شما فرق می کند.

2.    اقدام برای ویزا:

پس از دانستن نوع ویزای خود می توانید به صورت آنلاین یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده و به سوالات موجود در آن پاسخ می دهید. فرم درخواست ویزای خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت دستی می توانید تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم درخواست ویزای خود، چک لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای خود را پرینت گرفته و مدارک را تهیه، ترجمه و اسکن نمایید. توجه کنید که در تکمیل فرم درخواست ویزای خود بسیار دقت نمایید و به تمامی سوالات موجود در آن پاسخ دهید. چک لیست مدارک را باید بر اساس نوع ویزای خود تهیه نمایید.

3.    تعیین وقت سفارت:

پس از تکمیل تمامی مدارک خواسته شده (فرم ها، گذرنامه، بیمه، مدارک شغلی، تحصیلی، بانکی و سفری)، نوبت به تعیین وقت سفارت شما می رسد. حتما قبل از مراجعه به سفارت و یا مراکز درخواست ویزا، وقت سفارت خود را از طریق آنلاین و یا ایمیل رزرو نمایید و هنگام وقت سفارت خود به موقع در زمان و مکان قید شده در برگه وقت سفارت برای تحویل مدارک و انجام بیومتریک حضور داشته باشید.

4.    پرداخت هزینه ویزا:

در صورتی که هزینه ویزای خود را به صورت آنلاین پرداخت نکرده باشید، شما مجبور خواهید شد که هزینه خدمات را علاوه بر هزینه ویزای خود از طریق مرکز خدمات ویزا در زمان وقت سفارت پرداخت نمایید.

5.    مراجعه به مرکز درخواست ویزا:

برای ثبت درخواست ویزای خود، باید شخصا با داشتن پاسپورت و مدارک در زمان مشخص شده وقت سفارت به مرکز درخواست ویزا مراجعه نمایید.

6.    پیگیری پروسه ویزا:

شما یک پیامک یا ایمیل از طریق دفتر خدمات ویزا دریافت خواهید کرد که نشان دهنده دریافت پاسپورت شما از سفارت است. شما همچنین می توانید وضعیت روند درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین بررسی نمایید.

7.    تحویل ویزا:

پس از تصمیم گیری درباره ویزای شما، می توانید به مرکز درخواست ویزا مراجعه نموده و پاسپورت خود به همراه سایر مدارک را تحویل بگیرید. در برخی از مراکز ویزا، پاسپورت شما تنها از طریق پیک به شما بازگردانده می شود.

مدارک لازم برای ویزای فرانسه

مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن فرانسه چیست؟

مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن فرانسه بسته به نوع ویزا متفاوت است. در زیر لیست مدارک لازمی که برای ویزای شینگن نیاز است ذکر شده است:
-    فرم تکمیل شده درخواست ویزای شینگن که به صورت الکترونیکی پر کرده اید به همراه یک نسخه پرینت از آن
-    دو قطعه عکس تمام رخ زمینه سفید مطابق با قوانین شینگن
-    پاسپورت معتبر شما (حداقل شش ماه اعتبار از تاریخ اتمام سفرتان و حداقل دارای دو صفحه خالی) به همراه کپی ویزا های قبلی
-    کپی رزرو بلیط رفت و برگشت که مبدا و مقصد آن کشور فرانسه باشد.
-    دعوتنامه در صورت موجود برای دیدار اقوام و آشنایان
-    برگه رزرو هتل مطابق با برنامه سفرتان 
-    بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل سی هزار یورو برای فرانسه و کل منطقه شینگن: سفارت فرانسه درخواست بیمه مسافرتی می کند که کلیه کشور های منطقه شینگن را پوشش دهد.
-    نامه کاورلتر که بیان کننده برنامه سفر و هدف شما از سفر به فرانسه باشد
-    مدارک شخصی مانند سند ازدواج، شناسنامه، کارت ملی و ...)
-    مدارک مالی: ارائه برگه تمکن مالی از طرف بانک با بیان موجودی به یورو، پرینت حساب شش ماهه اخیر، اثبات همراه داشتن پول کافی برای مدت اقامت: از 19 ژوئن 2014، هر فرد خارجی که قصد ورود به فرانسه را دارد، هنگام درخواست ویزای فرانسه، باید در صورت عدم پرداخت هزینه هتل خود از قبل، معادل روزانه 120 یورو داشته باشد و اگر متقاضی هزینه هتل خود را پرداخت کرده باشد این مبلغ معادل روزانه 65 دلار می شود. فرض کنید که شما قصد اقامت در فرانسه را به مدت 10 روز دارید، شما باید ثابت کنید که حداقل مبلغ 1200 یورو در حساب خود دارید.
-    مدارک شغلی و تحصیلی: ارائه گواهی اشتغال به تحصیل برای محصلین از طرف دانشگاه و یا مدرسه و برای کارمندان ارائه گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، پرینت حساب بانکی شش ماه اخیر، نامه رضایت کارفرما برای مرخصی، پرینت شش ماه اخیر بیمه تأمین اجتماعی نیاز است. در صورتی که شغل آزاد دارید و یا صاحب کسب و کار هستید باید یک کپی از مجوز کار، پرینت حساب بانکی شش ماهه اخیر و برگه مالیات پرداخت شده خود را ارائه دهید. در صورتی که شما بازنشسته هستید نیاز به ارائه برگه بازنشستگی و پرینت شش ماهه اخیر از حقوق بازنشستگی خود را باید ارائه دهید.
-    پرینت چک لیست مدارک و امضای آن

شرایط اخذ ویزای فرانسه

شرایط اخذ ویزای شینگن فرانسه چیست؟

دریافت ویزای شینگن فرانسه تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد که در زیر مهمترین آن ها ذکر شده است:
-    برای درخواست ویزای شینگن، کشور فرانسه بایستی مقصد اصلی سفر شما باشد و در سفرتان بیشترین روز های اقامتتان را به کشور فرانسه اختصاص داده باشید و از طریق کشور فرانسه وارد منطقه شینگن شوید.
-    برای درخواست ویزای شینگن فرانسه حتما باید قبل از سفر خود و از کشوری که در آن اقامت دارید اقدام نمایید.
-    مدارکی که برای درخواست ویزای خود به سفارت ارائه می دهید باید به گونه ای باشد که افسر درخواست ویزا را قانع کند که شما قصد اقامت در کشور فرانسه را ندارید و قبل از اتمام تاریخ ویزای خود، به کشور محل اقامت خود باز خواهید گشت.
-    اطلاعات موجود در فرم درخواست ویزا را به دقت و به درستی پر نمایید و به تمامی سوالات موجود در آن پاسخ نمایید. صحت و درستی این فرم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مزایای ویزای شینگن فرانسه

یکی از مزایای ویزای شینگن فرانسه این است که شما با در دست داشتن این ویزا می توانید به 27 کشور عضو منطقه شینگن سفر کنید. همچنین کشور فرانسه جز 17 تا کشور شینگنی است که در ایران سفارت و یا کنسولگری دارند بنابراین درخواست ویزای شینگن را به راحتی می توانید از طریق سفارت فرانسه و یا مرکز خدمات ویزای وی اف اس گلوبال انجام دهید و از طرفی برخی از سفارت ها خواستار پرداخت هزینه ویزا به صورت آنلاین هستند و این مورد برای شهروندان ایرانی که دسترسی به ویزا کارت و یا مستر کارت ندارند سخت شده است، بنابراین وجود سفارت فرانسه در ایران، این امکان را به شما می دهد تا هزینه ویزا را به صورت حضوری پرداخت نمایید. از طرف دیگر داشتن ویزای شینگن برای درخواست ویزای کانادا، ایالات متحده و انگستان یک مزیت محسوب می شود.

مدت زمان بررسی و تأیید ویزای فرانسه

هنگامی که مدارک خود را به سفارت تحویل داده اید، زمان بررسی پرونده ویزای شما تحت تأثیر زمان شلوغی سفارت و ملیت شما قرار خواهد گرفت. این پروسه معمولا حدود دو تا سه هفته طول می کشد اما در برخی موارد امکان دارد که افسر پرونده درخواست مدارک بیشتر کند و این پروسه را به یک ماه برسد. 

پیگیری ویزای فرانسه

هنگامی که کلیه مدارکتان به همراه پاسپورت در زمان وقت سفارت به سفارت و یا مرکز خدمات ویزا وی اف اس تحویل داده اید و درخواست ویزای خود را به ثبت رسانده اید، برگه ای به همراه شماره مرجع در آن به شما تحویل داده می شود که از طریق آن می توانید روند درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین بررسی نمایید. برای این مورد شما به وب سایت https://france-visas.gouv.fr/en_US/web/france-visas مراجعه نموده و مانند شکل زیر گزینه شماره چهار یعنی Track your application را انتخاب نمایید.

پیگیری ویزای فرانسه


 
برای پیگیری روند ویزای خود، محلی را که برای انجام پروسه ویزا به هنگام وقت سفارت به آن مراجعه نمودید مانند سفارت، کنسولگری و یا مراکز خدمات ویزا را انتخاب نمایید. 
سپس شماره مرجعی که در زمان وقت سفارت به هنگام تحویل مدارک و ثبت نهایی ویزای خود به شما ارائه داده شده به همراه اطلاعات دیگر (نام خانوادگی، تاریخ تولد و یا ایمیل آدرس) را وارد نمایید. پس از ورود اطلاعات خواسته شده، می توانید پروسه روند ویزای خود را مشاهده نمایید.

بررسی ریجکت شدن ویزای فرانسه

در صورتی که درخواست ویزای شما بنا به دلایلی رد شد، نگران نباشید، هنگامی که ویزای شینگن شما ریجکت شد به شما برگه ای ارائه داده می شود که دلیل رد شدن ویزای شما در آن توضیح داده شده است و می توانید با رفع کردن آن دلایل مجددا برای ویزای شینگن فرانسه اقدام نمایید. این دلایل می تواند شامل ناقص بودن مدارک، عدم وجود دلیل قانع کننده برای بازگشت به کشورتان، ناقص بودن فرم درخواست ویزا و ... باشد. توجه داشته باشید که برای درخواست مجدد ویزا، شما بایستی دوباره هزینه ویزا را پرداخت نمایید اما دیگر نیازی به انجام مجدد تست بیومتریک نیست زیرا این تست به مدت پنج سال اعتبار دارد.

زمان لازم برای صدور ویزای فرانسه

مدت زمان لازم برای صدور ویزای فرانسه بستگی به ملیت متقاضی، هدف از سفر و شرایط محل صدور ویزا دارد و نمی توان زمان دقیقی را به آن اختصاص داد. از طرف دیگر این زمان به گرفتن وقت سفارت نیز بستگی دارد، زیرا در ایام شلوغی و نزدیک به فصل سفر زمان صدور ویزای فرانسه ممکن است بیش از سایر فصول طول بکشد. بنابراین برای درخواست ویزا بهتر است که حداقل یک ماه قبل از سفر و حداکثر سه ماه قبل از سفارت برنامه ریزی نمایید. فراموش نکنید که ترجمه مدارک را نیز از قبل تهیه کرده باشید. زمان صدور ویزا می تواند تحت تأثیر نوع ویزا و تکمیل بودن پرونده ویزای شما قرار بگیرد. پیشنهاد پرواز نیکان به شما، 45 روز تا سه ماه قبل از برنامه سفر برای درخواست ویزای شینگن فرانسه اقدام نمایید. 

سفارت فرانسه در ایران

سفارت فرانسه در تهران در خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 64-66 واقع شده که از یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 7:30 تا 15 باز است. این سفارت در ایران به امور کنسولی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی (تحولات سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی ایران و فرانسه) می پردازد. شما می توانید با شماره تلفن 00982164094000 با سفارت تماس حاصل نمایید. متقاضیانی که برای اخذ ویزای فرانسه، تمایلی به استفاده از خدمات وی اف اس گلوبال ندارند، می توانند در روز های دوشنبه از ساعت 8:30 تا 11:30 با تعیین وقت قبلی از طریق ایمیل (Visas.teheran@diplomatie.gouv.fr) به بخش کنسولی سفارت مراجعه نمایند و درخواست ویزای خود را ارائه دهند اما باید توجه داشته باشند که مدت زمان صدور ویزا از طریق سفارت طولانی تر از وی اف اس گلوبال خواهد بود. روز تحویل پاسپورت در سفارت چهارشنبه ها از ساعت 10 تا 12 است.
مرکز خدمات ویزای VFS گلوبال فرانسه در تهران در میدان هروی، خیابان موسوی یا همان گلستان پنجم در طبقه چهارم مجتمع تجاری هروی قرار گرفته است. قبل از مراجعه به این مرکز بایستی وقت خود را به صورت آنلاین از طریق وبسایت https://visa.vfsglobal.com/irn تعیین نمایید.

قیمت ویزای شینگن فرانسه

هزینه و قیمت ویزای شینگن فرانسه به چه صورت است؟

هزینه و قیمت ویزای شینگن فرانسه بستگی به نوع ویزای درخواستی و هدف شما از سفر به فرانسه دارد. در صورتی که اولین بار است که به منطقه شینگن سفر می کنید هزینه تست بیومتریک و انگشت نگاری نیز به آن اضافه شود. هزینه ویزای شینگن فرانسه برای اقامت کوتاه مدت و ویزای شینگن (کمتر از 90 روز مانند توریستی، دوره های آموزشی و سفر کاری) معادل 60 یورو برای هر نفر بزرگسال و 35 یورو برای کودکان 6 تا 12 سال و برای اقامت بلند مدت (بیش از 90 روز) معادل 99 یورو به ازای هر نفر بزرگسال و 50 یورو برای کودک 6 تا 12 سال است. در صورتی که هزینه ویزا را به صورت آنلاین پرداخت نکرده اید و به صورت حضوری به سفارت بخواهید پرداخت کنید هزینه ای به عنوان هزینه خدمات را نیز از شما می گیرند. این هزینه تنها شامل هزینه درخواست ویزا می شود و در صورت رد شدن ویزا و درخواست مجدد باید دوباره هزینه ویزا را پرداخت نمایید. جهت اطلاع از سایر هزینه ها مانند تست بیومتریک، تکمیل فرم درخواست ویزا، گرفتن وقت فوری سفارت و ... می توانید با مشاورین پرواز نیکان تماس حاصل نمایید.

مشاوره دریافت ویزای شینگن فرانسه 

اگر تمایل دارید که به کشور فرانسه و منطقه شینگن سفر کنید و نیاز به ویزای شینگن فرانسه دارید می توانید با شرکت پرواز نیکان تماس حاصل نمایید تا متخصصین حرفه ای پرواز نیکان شما را در این زمینه راهنمایی کنند. همچنین می توانید از مشاورین پرواز نیکان برای تکمیل فرم ویزای شینگن کمک بگیرید. متخصصین پرواز نیکان به شما در زمینه دریافت ویزای شینگن فرانسه مشاوره داده و اطلاعات لازم و به روز را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهند و به شما در روند پروسه ویزای شینگن فرانسه کمک می کنند تا مدارک خود را به صورت کامل و مطابق چک لیست سفارت به سفارت فرانسه ارائه دهید. 

جهت دریافت ویزای شینگن فرانسه به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

ارسال دیدگاه
امتیاز شما به این مقاله:

مشاوره رایگان
cta
 02191009392