چت واتساپ
alt

تعیین وقت سفارت اسپانیا در کوتاه ترین زمان

 17 دی 1398   13:54
 0
 3462
امتیاز کاربران0/0 از 5
انتشار مطلب :

تعیین وقت سفارت اسپانیا در کوتاه ترین زمان

جهت دریافت وقت فوری سفارت کشور اسپانیا با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

وقت سفارت اسپانیا

اگر قصد سفر به اروپا را دارید و یکی از مقاصد اصلی شما کشور اسپانیا است و در برنامه سفرتان بیشترین زمان را به کشور اسپانیا اختصاص داده اید و یا مقصد اصلی سفرتان یا اولین مقصد سفرتان کشور اسپانیا است، می توانید برای درخواست ویزای شینگن از طریق کشور اسپانیا اقدام نمایید. بنابراین برای دریافت ویزای شینگن از طریق کشور اسپانیا نیاز به گرفتن وقت سفارت اسپانیا دارید که این موضوع تنها به صورت آنلاین صورت امکان پذیر است. وقت سفارت اسپانیا برای تحویل دادن مدارک و فرم درخواست ویزا و همچنین انگشت نگاری است و بایستی مدارک خود را کامل و ترجمه شده در روز مشخص شده به سفارت ارائه دهید. در صورت عدم حضور در وقت تعیین شده، شما بایستی بار دیگر برای تعیین وقت سفارت اقدام نمایید. 

چگونه وقت سفارت اسپانیا (BLS) بگیریم؟

سفارت اسپانیا مستقیما تعیین وقت سفارت و امور ویزا مانند انگشت نگاری را انجام نمی دهد یعنی بخش امور کنسولی و ویزای سفارت اسپانیا تعطیل است و این امور را به شرکت BLS واگذار کرده است، البته پرونده درخواست ویزا و مدارک شما و تصمیم به دریافت ویزا از طریق افسر ویزا در سفارت اسپانیا مورد بررسی قرار می گیرد. پس گرفتن وقت سفارت اسپانیا از طریق وب سایت سفارت غیر ممکن است و شما بایستی برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا به وبسایت نماینده و کارگزار اصلی سفارت اسپانیا یعنی شرکت BLS مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که بدون داشتن وقت سفارت، امکان مراجعه حضوری به سفارت یا BLS وجود ندارد.

وقت سفارت اسپانیا

انواع وقت سفارت اسپانیا 

وقت سفارت اسپانیا شامل دو حالت می شود: وقت عادی  سفارت و وقت فوری سفارت. 
وقت عادی سفارت تایمی است که شما می توانید به صورت شخصی یا شرکتی از طریق سایت BLS اقدام نمایید و امکان دارد این وقت سفارت مربوط به یک ماه دیگر یا حتی تا یک سال آتی باشد تا بتوانید جهت تحویل مدارک درخواست صدور ویزا و انجام امور انگشت نگاری به سفارت مراجعه نمایید. 
وقت فوری سفارت تایمی است که شما باید مدارک لازم برای ویزا به همراه ترجمه اسپانیایی آن ها را از قبل تهیه کرده باشید و آماده داشته باشید زیرا این وقت فوری سفارت ممکن است که برای یک ساعت بعد یا یک روز بعد باشد و تمام آن بستگی به تخصص شرکتی که اقدام کرده اید و شانس شما دارد. در واقع، وقت فوری سفارت زمانی است که شخصی وقت سفارت خود را کنسل کرده باشد و شما را جایگزین این شخص می کنند. 

مراحل تعیین وقت سفارت اسپانیا

با مراجعه به سایت BLS می توانید برای تعیین وقت عادی سفارت خود اقدام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات و مدارک لازم، تقویمی برای شما نمایش داده می شود که روز های موجود وقت سفارت را به شما نشان می دهد. بعضی اوقات این زمان ها مربوط به هفته ها و ماه های آتی است و شما می توانید یک زمان را انتخاب کنید. پس از انتخاب و ثبت نهایی تاریخ و زمان وقت سفارتتان، یک کد مرجع به شما نمایش داده می شود که باید آن را یادداشت کنید و از برگه وقت سفارتتان پرینت بگیرید یا این که آن را در سیستم تان ذخیره نمایید. در صورتی که موفق به ذخیره کردن یا پرینت گرفتن برگه وقت سفارت نشدید، نگران نباشید شما می توانید با وارد کردن اطلاعات به همراه کد مرجع برگه وقت سفارتتان را دوباره مشاهده نمایید و پرینت بگیرید. 

مدارک مورد نیاز وقت سفارت اسپانیا در تهران

قبل از اقدام به گرفتن وقت سفارت بهتر است که مدارک خود به همراه ترجمه آن ها به زبان اسپانیایی تهیه کرده باشید زیرا ترجمه مدارک شما امری زمان بر است و معمولا حدود 20 تا 30 روز طول می کشد. حال این سوال پیش می آید که مدارک مورد نیاز وقت سفارت اسپانیا در تهران چیست؟ یکی از این مدارک فرم تکمیل شده درخواست ویزای اسپانیا است که این فرم را می توانید به کمک متخصصین ویزای پرواز نیکان تکمیل نمایید. از مدارک دیگر می توان به پاسپورت های قبلی و پاسپورت جدید معتبر متقاضی ویزا به همراه دو قطعه عکس 3.5 در 4.5، داشتن تمکن مالی و گردش شش ماهه حساب بانکی، اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی، گواهی اشتغال به کار یا تحصیل به همراه فیش حقوقی و بیمه، رسید پرداختی هزینه ویزا و در آخر مدارک سفر (رزرو بلیط رفت و برگشت، وچر هتل، برنامه سفر و بیمه مسافرتی) اشاره کرد.

دریافت وقت سفارت اسپانیا فوری

وقت سفارت اسپانیا چقدر طول می کشد؟

تعیین وقت سفارت اسپانیا امری زمان بر است و بستگی به زمان و روشی که برای گرفتن وقت سفارت اقدام می کنید دارد. اگر قصد سفر در فصل تابستان یا سال نو و ایام شلوغ از سال را دارید، این پروسه می تواند بسیار طولانی تر باشد. اگر قصد گرفتن وقت فوری سفارت اسپانیا را دارید، می تواند در کمتر از یک روز تا چند هفته برای شما طول بکشد. کارشناسان و متخصصین پرواز نیکان به شما توصیه می کنند که برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا و یا هر کشور شینگنی بایستی دو تا سه ماه قبل از سفرتان اقدام نمایید البته باز هم بستگی به این دارد که تقاضای شما در فصل شلوغ سفر نباشد. برای فصول شلوغ سفر، بهتر است که پنج تا شش ماه قبل اقدام نمایید. 

هزینه وقت فوری و عادی سفارت اسپانیا 

اگر تمایل دارید وقت عادی سفارت اسپانیا را خودتان بگیرید، با مراجعه به سایت BLS می توانید آن را بدون هزینه انجام دهید اما باید توجه داشته باشید که ناقص بودن حداقل یکی از مدارکتان می تواند منجر به ریجکت شدن پرونده ویزای شینگن شما شود. هزینه وقت فوری و عادی سفارت اسپانیا متفاوت است و بستگی به شرایط و نحوه پرداخت هزینه ویزا نیز دارد. شما شخصا نمی توانید اقدام به گرفتن وقت فوری سفارت اسپانیا کنید و بهترین راه اقدام از طریق آژانس ها و شرکت ها است. آن ها هزینه وقت فوری سفارت را به خاطر داشتن تجربه کافی در این زمینه از شما دریافت می کنند. هزینه وقت سفارت اسپانیا از طریق پرواز نیکان بستگی به مشاوره و تکمیل کردن فرم و مدارک سفر، وقت VIP سفارت و ایجاد و تکمیل اطلاعات کاربری متقاضی ویزا دارد. برای دریافت اطلاعات در رابطه با هزینه وقت فوری و عادی سفارت اسپانیا می توانید با متخصصین پرواز نیکان در تماس باشید.

وقت فوری سفارت اسپانیا

اطلاعات سفارت اسپانیا

سفارت اسپانیا در تهران به ارائه خدمات در زمینه اطلاع رسانی در مورد مسافرت و اقامت در ایران، فعالیت های سفارت و روابط دو جانبه بین ایران و اسپانیا، افزایش دانش و تبادلات در میان مردم ایران و اسپانیا می پردازند. 
سفارت اسپانیا در دروس، بلوار شهرزاد، خیابان کماسایی، کوچه اول شرقی، پلاک 10 قرار دارد. شما می توانید با تلفن 22568681 یا با ایمیل emb.teheran@maec.es با سفارت اسپانیا در تماس باشید یا به سایت سفارت که در زیر قید شده مراجعه نمایید:
http://www.exteriores.gob.es/Embajadas/TEHERAN/en/Pages/inicio.aspx  
برای وقت سفارت اسپانیا، انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به شرکت BLS در خیابان پاسداران، خیابان نارنجستان چهارم، مجتمع آرتمیس یک، طبقه دوازدهم، واحد پنج مراجعه نمایید. این شرکت از یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:30 تا 16 آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان است. البته تحویل دادن پاسپورت در روز های کاری از ساعت 14 تا 16 امکان پذیر است که بایستی حتما کارت ملی خود را همراه داشته باشید.

تعیین وقت فوری سفارت اسپانیا به صورت تضمینی توسط پرواز نیکان

اگر می خواهید وقت فوری سفارت اسپانیا را بدون داشتن استرس و برای نزدیک ترین سفر خود دریافت کنید، بهترین راه حل این است که با مشاورین شرکت پرواز نیکان تماس بگیرید. شرکت پرواز نیکان، وقت فوری سفارت اسپانیا را به صورت تضمینی برای شما می گیرد. بنابراین در صورتی که به دنبال نزدیک ترین تاریخ ممکن برای سفرتان می گردید بهتر است که همین الان با شرکت پرواز نیکان تماس حاصل نمایید.

جهت دریافت وقت فوری سفارت کشور اسپانیا با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

ارسال دیدگاه
امتیاز شما به این مقاله:

مشاوره رایگان
cta
 02191009392