چت واتساپ
alt

ویزای شینگن اسپانیا - راهنمای جامع اخذ ویزای اسپانیا توریستی

 17 دی 1398   10:19
 0
 4405
امتیاز کاربران0/0 از 5
انتشار مطلب :

ویزای شینگن اسپانیا - راهنمای جامع اخذ ویزای اسپانیا توریستی

جهت دریافت ویزای شینگن اسپانیا به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

اسپانیا، کشوری در شبه جزیره ایبری اروپا که به خاطر موسیقی و رقص فلامینکو، فستیوال گاو بازی، سواحل خارق العاده، معماری بینظیر و آفتاب بسیارش در سراسر جهان مشهور و شناخته شده است و سالانه گردشگران زیادی با هدف های مختلف به این کشور سفر می کنند. دو شهر مادرید و بارسلونا را می توان به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران در کشور اسپانیا معرفی کرد زیرا پایتخت اسپانیا، شهر مادرید محل کاخ رویال و موزه پرادو و همچنین خانه های تاریخی ساخته شده توسط استادان اروپایی است و شهر بارسلونا، مرکز کاتالونیا به خاطر وجود آثار مدرنیستی آنتونی گائودی مانند کلیسای ساگرادا فامیلیا شهرت زیادی دارد. در صورتی که برای بازدید از کشور اسپانیا نیاز به درخواست ویزا دارید باید توجه داشته باشید که بسته به نوع هدف و مدت اقامتتان در کشور اسپانیا، نوع ویزای شما فرق خواهد کرد. در صورتی که قصد اقامت کمتر از 90 روز را داشته باشید می توانید برای ویزای شینگن اسپانیا اقدام نمایید و در حالی که قصد اقامت بیش از 90 روز را دارید بایستی برای ویزای ملی کشور اسپانیا اقدام نمایید. 

ویزای شینگن اسپانیا

شما از سال 1995 می توانید برای درخواست ویزای شینگن اسپانیا اقدام نمایید یعنی زمانی که کشور اسپانیا به عنوان کشور عضو اتحادیه اروپا به عضویت کشور های منطقه شینگن در آمد. طبق آمار موجود در سال 2017، کشور اسپانیا 1456906 ویزای شینگن از مجموع 1624276 پرونده ویزای شینگن در کنسولگری و سفارت خانه های اسپانیا موجود در سراسر دنیا صادر کرده است. این بدین معناست که میزان رد شدن ویزای شینگن (ریجکت شدن ویزا) کشور اسپانیا تا سال 2017 حدود 8.27 درصد بوده است. 

ویزای توریستی اسپانیا

چگونه ویزای اسپانیا بگیریم؟

ویزای شینگن اسپانیا را از طریق کنسولگری یا سفارت اسپانیا و همین طور از طریق مرکز خدمات ویزای BLS می توانید اقدام نمایید و دارنده ویزای شینگنی که توسط کنسولگری اسپانیا صادر شده است امکان سفر به 24 کشور عضو منطقه شینگن را دارد. در صورتی که درخواست کننده ویزای شینگن از طریق سفارت اسپانیا، قصد سفر به کشور های دیگر منطقه شینگن را دارد باید کشور اسپانیا به عنوان مقصد اصلی او باشد و همچنین اولین کشوری که دارنده ویزای شینگن اسپانیا از طریق آن وارد منطقه شینگن می شود اسپانیا باشد و یا این که بیشترین روز های سفر خود را باید در کشور اسپانیا بگذراند، در این شرایط می توانید برای ویزای شینگن اسپانیا از طریق سفارت اسپانیا و یا مرکز خدمات ویزای اسپانیا اقدام نمایید.

انواع ویزای شینگن اسپانیا برای ایرانیان 

ویزا های متفاوتی با توجه به هدف شما از سفر به اسپانیا وجود دارد که از این میان می توان به ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای ترانزیت و ... اشاره کرد. ویزای شینگن در کل به دو صورت تقسیم بندی می شوند: اولین دسته بندی بر اساس A,B,Cو D و دومین دسته بندی بر اساس هدف از سفر است. در زیر انواع ویزای شینگن اسپانیا بر اساس هدف از سفر توضیح داده شده است:

-    ویزای توریستی شینگن اسپانیا (با دعوتنامه و بدون دعوتنامه):

یکی از مرسوم ترین انواع ویزا های شینگن اسپانیا، ویزای توریستی اسپانیا است که شامل ویزای توریستی اسپانیا بدون دعوتنامه و ویزای توریستی اسپانیا با دعوتنامه می شود. یکی از دلایلی که مردم به منطقه شینگن سفر می کنند بازدید از اقوام و دوستان است که برای دعوت شما به این کشور، دوستان یا آشنایانتان باید نامه ای را برای شما به سفارت اسپانیا بنویسند. در این نامه باید نسبت شما با شخص دعوت کننده، مدت زمانی که شما قصد بازدید دارید به همراه اطلاعات درخواستی دیگر قید شود. دعوتنامه به عنوان یک سند پشتیبان برای ویزای شما محسوب می شود بنابراین باید رابطه شما با شخص دعوت کننده اثبات شود و همچنین هدف از سفر، مدت بازدید و وضعیت مالی خود را به طور دقیق بیان نمایید. اطلاعات مورد نیاز موجود در دعوتنامه این موارد را در بر می گیرد: نام سفارت، اطلاعات تماس سفارت (شماره تلفن و آدرس)، اسم شخص دعوت کننده، وضعیت اقامت شخص دعوت کننده در کشور اسپانیا، اطلاعات تماس شخص دعوت کننده (شماره تلفن، آدرس محل کار و سکونت و ایمیل)، نام متقاضی ویزا، شماره گذرنامه متقاضی، رابطه او با شخص دعوت کننده، تاریخ سفر، برنامه سفر، هدف از سفر، امضای شخص دعوت کننده و ضمیمه اسناد و مدارک لازم مانند کپی پاسپورت دعوت کننده، مدرک اقامت، کپی کارت شناسایی و مدرکی که اثبات کننده رابطه او با متقاضی ویزا و تأمین محل اقامت متقاضی، فیش حقوقی دعوت کننده و اثبات بازگشت مقاضی به کشور خود. داشتن دعوتنامه به معنای دریافت تضمینی ویزای شینگن نیست بلکه به عنوان یک مزیت مثبت محسوب می شود و بقیه مدارک لازم برای ویزای توریستی اسپانیا با دعوتنامه مانند ویزای توریستی اسپانیا بدون دعوتنامه است.

ویزای شینگن اسپانیا

-    ویزای ترانزیت اسپانیا:

ویزای ترانزیت شینگن اسپانیا و یا ویزای نوع A شینگن، سندی است که توسط کشور اسپانیا صادر می شود و هدف از آن تسهیل سفر برای اتباع غیر اروپایی است که مقصد آن ها کشوری غیر شینگن است اما مجبور هستند در یکی از فرودگاه های اسپانیا فرود بیایند و پرواز خود را تغییر دهند. ویزای ترانزیت شینگن اسپانیا تنها 24 ساعت اعتبار دارد و فقط برای منطقه ترانزیت فرودگاه بین المللی اسپانیا است. اگر شما نیاز به ترک منطقه ترانزیت فرودگاه را دارید و یا بیش از یک روز در آن جا بمانید باید درخواست ویزای استاندارد شینگن را کنید.

-    ویزای تجاری اسپانیا:

ویزای تجاری شینگن اسپانیا، نوعی ویزای شینگن است که برای تاجران و بازرگانانی که قصد تجارت در منطقه شینگن را دارند توسط کشور اسپانیا صادر می شود. ویزای تجاری شینگن معمولا برای مدت 90 روز صادر می شود. 

-    ویزای کاری اسپانیا:

هیچ گونه ویزای کاری شینگن وجود ندارد و تنها در صورتی می توانید در کشور های شینگن مشغول به کار شوید که ویزای نوع D ملی را تقاضا نمایید که توسط کشور اسپانیا برای شما صادر شده باشد. اگر مأموریت شما از 90 روز بیشتر تجاوز نمی کند، شما نیاز به اخذ ویزای اقامت کوتاه مدت دارید که توسط کارفرمای شما درخواست شده است و باید قبل از تاریخ انقضای درج شده در ویزایتان، کشور اسپانیا را ترک نمایید. در صورتی که مأموریت شما بیش از 90 روز طول می کشد، شما باید برای ویزای کار طولانی مدت نوع D را درخواست کنید.

-    ویزای شینگن اسپانیا:

اگر شما به دنبال تحصیل در اسپانیا برای دوره ای کمتر از سه ماه هستید شما باید برای ویزای شینگن استاندارد تقاضا بدهید که به شما امکان سفر به کشور های دیگر عضو شینگن را می دهد. در صورتی که قصد دارید مدت بیشتری تحصیل کنید، باید از سفارت اسپانیا، برای ویزای ملی دانشجویی طولانی مدت اقدام نمایید.

-    ویزای پزشکی اسپانیا:

ویزای شینگن پزشکی برای افرادی است که به دنبال دریافت خدمات و معالجه پزشکی قصد سفر به کشور اسپانیا را دارند و کمتر از 90 روز در اسپانیا اقامت می کنند. ویزای پزشکی شینگن حداکثر برای مدت 90 روز در شش ماه اعتبار دارد. در صورت نیاز به دوره طولانی تر برای معالجه پزشکی در منطقه شینگن، باید در عوض در خواست ویزای ملی اسپانیا که ویزای طولانی مدت برای درمان پزشکی است را بدهید. همراه بیمار نیز باید برای ویزای پزشکی شینگن نیز اقدام نماید و مدارکی اضافی مانند رابطه همراه با بیمار و نیاز بیمار به داشتن همراه را باید برای درخواست ویزای شینگن ارائه دهید.

-    ویزای فرهنگی – ورزشی اسپانیا:

ویزای فرهنگی ورزشی شینگن اسپانیا برای افرادی با هدف فرهنگی، ورزشی قصد ورود به منطقه شینگن را دارند، این افراد شامل ورزشکاران، خدمه فیلم و زائران هستند. این ویزا به دارنده خود اجازه می دهد تا در برنامه های فرهنگی، ورزشی و مذهبی موجود در منطقه شینگن شرکت نمایند. همچنین به خدمه فیلم اجازه فیلمبرداری در این منطقه را می دهد. مدت این ویزا 90 روز است و در صورتی که قصد اقامت بیش تر را دارید بایستی برای ویزای ملی درخواست کنید.

ویزای اسپانیا تضمینی

ویزای شینگن اسپانیا چگونه صادر می شود؟

زمانی که قصد درخواست ویزای شینگن اسپانیا را دارید باید موارد زیر را در نظر بگیرید: 
-    آیا شما نیاز به اخذ مجوز ورود به کشور مورد نظر را دارید؟ شهروندان ایرانی برای ورود به منطقه شینگن نیاز به اخذ ویزای شینگن دارند که اگر قصد اقامت در کشور اسپانیا را دارند و یا بیشترین مدت اقامت سفر خود را به کشور اسپانیا اختصاص داده اند باید برای اخذ ویزای شینگن از سفارت اسپانیا اقدام نمایند.
-    چه نوع ویزای شینگنی شما نیاز دارید؟ هدف شما از سفر به منطقه شینگن و کشور اسپانیا چیست؟ بسته به نوع هدفتان برای بازدید از کشور اسپانیا نوع ویزای شما فرق می کند، اگر قصد شما از سفر به اسپانیا بازدید از این کشور و یا بازدید اقوام و آشنایانتان است، شما نیاز به اخذ ویزای توریستی منطقه شینگن دارید و اگر قصد شما تجارت است شما نیاز به اخذ ویزای تجاری دارید. بنابراین بنا به هدف شما از سفر، نوع ویزای شما و مدارک مورد نیاز برای آن فرق خواهد کرد.
-    چه مدارکی برای سفر به اسپانیا نیاز دارید؟ برای سفر به کشور اسپانیا، بر اساس نوع ویزای درخواستی، مدارک مورد نیاز متفاوت است. مثلا اگر قصد شما از سفر به اسپانیا برای امور پزشکی است علاوه بر مدارک لازم کلی که قید شده است، شما نیاز به ارائه گزارش پزشکی محلی، تأیید نامه پزشکی از بیمارستان در اسپانیا، نامه تأیید تاریخ و زمان مشخص شده برای بستری در بیمارستان و همچنین وضعیت پزشکی و رسید پرداخت هزینه پزشکی خواهید داشت. در صورتی که نوع ویزای درخواستی شما کاری یا تجاری است شما نیاز به ارائه دعوتنامه شرکت اسپانیایی که قصد بازدید از آن را دارید به همراه تاریخ بازدید و آدرس دقیق شرکت (در آن دعوتنامه بایستی نام شما و شرکتی که در آن کار می کنید نیز قید شده باشد)، نامه موافقت اجازه سفر شما از طرف کارفرما، اثبات روابط تجاری قبلی بین دو شرکت به همراه صورتحساب تجاری بانکی آن ها در شش ماه اخیر در صورت وجود، تفاهم نامه و یا کپی اصل ماده انجمن، مجوز تجارت یا برگه بازرگانی معتبر و اسناد مالکیت / مشارکت برای پرداخت هزینه های اقامتی کارمند در اسپانیا دارید.
-    ایجاد حساب کاربری و ثبت مدارک و اطلاعات برای درخواست ویزای شینگن
-    تعیین وقت سفارت برای ارائه مدارک و پاسپورت و انجام امور بیومتریک
-    مراجعه به سفارت در زمان مشخص شده وقت سفارت و ارائه مدارک به مأمور ویزا و دریافت فیش 
-    صدور ویزای شینگن    

شرایط اخذ ویزای اسپانیا

مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا چیست؟

بستگی به نوع ویزای درخواستی شما، مدارک لازم برای درخواست ویزای شینگن متفاوت است. در زیر اسناد و مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا ذکر شده است:
-    دانلود فرم درخواست ویزا و تکمیل آن: شما می توانید فرم درخواست ویزای شینگن را یا به صورت الکترونیکی یا به صورت دستی پر نمایید.
-    دو قطعه عکس به روز: این عکس باید مربوط به شش ماه اخیر، به صورت رنگی و تمام رخ با پس زمینه سفید و از نوع گذرنامه ای باشد. ابعاد عکس برای ویزای شینگن 35 در 45 میلی متر است.
-    پاسپورت جدید و نسخه های قبلی گذرنامه: اعتبار پاسپورت شما از تاریخ بازگشت از سفر منطقه شینگن بایستی حدود 6 ماه باشد و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد. توجه داشته بشید که از ویزا های قبلی خود به همراه مهر ورود و خروج، یه نسخه کپی تهیه نمایید زیرا باید آن ها را هنگام وقت سفارت خود ارائه دهید.
-    ارائه اصل مدارک شناسایی به همراه ترجمه رسمی آن ها (شناسنامه، کارت ملی، شناسنامه فرزندان، گواهی فوت همسر، سند ازدواج و ...) 
-    تمکن مالی: اثبات مالی برای مدت اقامت در اسپانیا برای افراد خارج از منطقه شینگن به این صورت است که اگر فردی قصد اقامت به مدت ده روز در منطقه شینگن را داشته باشد باید مبلغ کلی که معرف 90 درصد از حداقل دستمزد ناخالص ملی یعنی 598.68 یورو داشته باشد و در صورتی که از اقامت آن فرد از ده روز بیشتر شد باید به ازای هر روز حدود 64.86 یورو را به مجموع ده روز اضافه نماید. 
-    نسخه ای از رزرو بلیط رفت و برگشت خود که در آن شماره پرواز و تاریخ ورود و خروج از اسپانیا مشخص باشد.
-    رزرو هتل برای کل مدت اقامت شما در اسپانیا مطابق با برنامه سفرتان: برای این کار می توانید هتل های ارزان قیمت در اسپانیا را پیدا کنید و رزرو نمایید.
-    داشتن بیمه سفر به اسپانیا و کل منطقه شینگن با حداقل سقف پوشش 30 هزار یورو 
-    ارائه نامه و برنامه سفری که هدف شما از سفر به اسپانیا را نشان دهد. 
-    ارائه مدارک شغلی و تحصیلی: در صورتی که شما شاغل هستید بایستی صورتحساب بانکی شش ماهه اخیر، برگه مرخصی از طرف کارفرما، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی و برگه بیمه خود را ارائه دهید و در صورتی که شغل شما آزاد است بایستی روزنامه رسمی، پروانه کسب، بازده مالیات بر درآمد و بیانیه بانکی شرکت در شش ماهه اخیر را تهیه نمایید. اگر دانش آموز است باید برگه ثبت نام و گواهی اشتغال به تحصیل خود را از طرف دانشگاه ارائه دهد و در صورتی که بازنشسته است بایستی صورتحساب بانکی شش ماهه اخیر خود را که نشان دهنده دریافت حقوق ماهیانه بازنشستگی او است را از طرف بانک تهیه نماید.

شرایط اخذ ویزای شینگن اسپانیا چیست؟

شرایط اخذ ویزای شینگن اسپانیا برای هر فردی متفاوت است. از مهم ترین شرایط اخذ ویزای شینگن اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-    کشور اسپانیا بایستی مقصد اصلی سفر شما باشد، اگر قصد سفر به چندین کشور را دارید باید بیشترین اقامت را در کشور اسپانیا داشته باشید و اگر اقامت شما در کشور های دیگر منطقه شینگن و اسپانیا یکسان است باید کشور اسپانیا کشور اول و آخر شما باشد یعنی اولین کشوری باشد که به آن ورود می کنید و آخرین کشوری باشد که از طریق آن از منطقه شینگن خارج می شوید.
-    مدارک لازم و قانع کننده ای به مأمور ویزا ارائه دهید که نشان دهنده بازگشت شما به کشور خودتان است زیرا برای مأمور ویزا مهم است که شما قصد بازگشت به کشور خود را دارید و این موضوع را ثابت نمایید.
-    فرم درخواست ویزای اسپانیا را صادقانه تکمیل نمایید و بایستی از برنامه سفر خود اطلاع داشته باشید زیرا هنگام مصاحبه باید جواب های شما مطابق با برنامه سفر و فرم درخواست ویزایتان باشد.

مزایای ویزای شینگن اسپانیا

ویزای شینگن بدون شک یکی از مشهورترین و معتبرترین ویزا ها در جهان محسوب می شود. داشتن این ویزا به شما امکان سفر به بیش از 26 کشور اروپایی که 22 کشور آن عضو اتحادیه اروپا است را فراهم می آورد یعنی شما از طریق کشور اسپانیا می توانید به سایر کشور های اروپایی که عضو شینگن هستند سفر کنید. مزیت دیگر ویزای شینگن اسپانیا، راحتی دسترسی به این سفارت است یعنی کشور اسپانیا یکی از کشور هایی است که در ایران سفارت دارد و می توانید به راحتی از طریق سفارت اسپانیا برای ویزای شینگن اقدام نمایید و همچنین می توانید هزینه ویزای خود را حضوری پرداخت نمایید. در صورتی که در آینده قصد سفر به کانادا، استرالیا و ... را دارید داشتن ویزای شینگن می تواند برای شما یک مزیت محسوب می شود.

مزایای ویزای اسپانیا

مدت زمان بررسی و تایید ویزای اسپانیا 

متقاضیان ویزا می توانند حداکثر 90 روز قبل از تاریخ سفر خود برای ویزای اسپانیا اقدام نمایند. توجه داشته باشید که کلیه مدارک شما بایستی حداقل تا 21 روز کاری قبل از تاریخ پیشنهادی سفر خود ارائه داده شده باشد تا تأخیری در پروسه ویزای شما پیش نیاید. پس از ارائه درخواست و ثبت نهایی ویزای خود، در صورتی که افسر پرونده درخواستی برای اسناد و مدارک بیشتر نکند، مدت زمان صدور ویزای شما طبق دستورالعمل دریافت شده از سفارت اسپانیا، حدود 21 روز کاری طول می کشد. توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است که از 21 روز بیشتر شود.   

پیگیری ویزای اسپانیا

اگر شما پرونده ویزای خود را ثبت نهایی کرده اید، می توانید پروسه ویزای خود را به صورت آنلاین از طریق لینک https://spainvisa-iran.com/track_application.php پیگیری نمایید. هنگامی که بر روی این لینک کلیک نمایید صفحه زیر نمایش داده می شود که برای پیگیری ویزای خود از طریق آنلاین تنها نیاز به وارد کردن شماره مرجع (شماره ای که هنگام ثبت نهایی ویزای خود دریافت می کنید) و تاریخ تولد خود دارید. همچنین شما می توانید به سفارت یا مرکز درخواست ویزا ایمیل دهید و یا این که با آن ها تماس حاصل نمایید.

بررسی ریجکت شدن ویزای اسپانیا

پروسه ای که باید در صورت ریجکت شدن ویزای شینگن انجام دهید، بستگی به نوع ویزای درخواستی شما از سفارت اسپانیا و علت ریجکتی دارد. در بعضی موارد در صورت ریجکت شدن ویزای شینگن می توانید درخواست تجدید نظر بدهید و در سایر موارد بسته به علت ریجکت شدن ویزا، می توانید دوباره برای ویزای شینگن درخواست بدهید. توجه داشته باشید که در صورت رد شدن ویزای اسپانیای شما، سفارت و یا کنسولگری اسپانیا مبلغ ویزا را به شما باز پرداخت نمی کند و همچنین به شما برگه ای ارائه می دهند که علت رد شدن ویزای شما در آن توضیح داده شده است. بعد از ریجکت شدن ویزای شینگن اسپانیا بسته به علت آن، سعی بر برطرف نمودن نواقص پرونده ویزای خود نمایید و دوباره می توانید برای ویزای اسپانیا اقدام نمایید البته باید توجه نمایید که برای دوباره اقدام کردن ویزا بایستی مبلغ ویزا را مجددا پرداخت نمایید و پرونده ای کامل و بدون نقص ارائه دهید.

بررسی ریجکت ویزای اسپانیا

زمان لازم برای صدور ویزای اسپانیا

یکی از سوال هایی که برای تمام متقاضیان ویزای اسپانیا مطرح می شود این است که چه زمانی باید برای درخواست ویزای اسپانیا اقدام کنند. جواب به این سوال ساده ،کمی پیچیده است زیرا فرآیند درخواست ویزای اسپانیا تحت تأثیر تعیین وقت سفارت، تهیه مدارک لازم به همراه ترجمه رسمی آن ها و همچنین شلوغی فصل سفر قرار می گیرد. در صورتی که قصد سفر در فصل تابستان را ندارید باید حداقل از 3 ماه قبل از تاریخ سفر خود برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا و انجام پروسه ویزای خود اقدام نمایید زیرا در نزدیکی فصل تابستان، سفارت اسپانیا با هجومی از درخواست های ویزا مواجه می شود که همین امر باعث می شود تا روند این پروسه آهسته تر از همیشه و طولانی تر پیش برود و همچنین برای تعیین وقت سفارت در این اوج شلوغی ها باید حداقل از چهار ماه قبل اقدام نمایید زیرا ممکن است در صورتی که دیر تر اقدام نمایید، تمامی تاریخ های وقت سفارت پر شده باشند. هنگامی که درخواست ویزای خود را به ثبت رساندید و وقت سفارت خود را تعیین کردید، بایستی در زمان و مکان مشخص شده وقت سفارتتان حضور داشته باشید و مدارک لازم به همراه گذرنامه خود و همچنین فیش پرداخت شده ویزا را همراه داشته باشید و به افسر مربوطه ارائه دهید و فیشی را دریافت می کنید. بعد از آن، پروسه تحویل پاسپورت شما با ویزا و یا بدون ویزای شینگن تقریبا حدود سه هفته طول می کشد.  

سفارت اسپانیا در ایران

سفارت اسپانیا در تهران در آدرس خیابان دروس، بلوار شهرزاد، خیابان کماسایی، کوچه اول شرقی، پلاک 10 قرار گرفته است. شماره تلفن های تماس با سفارت شامل 22568681 الی 4 می شود. متقاضیان با تعیین وقت قبلی می توانند از یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 تا 16 به سفارت اسپانیا مراجعه نمایند و البته متقاضیان ویزای اسپانیا در شهرهای بزرگ مانند اصفهان و شیراز با مراجعه به وبسایت سفارت می توانند تاریخ و ساعت هایی که کارمندان سفارت به این شهر ها برای صدور ویزا سفر می کنند را مشاهده نمایند. مرکز خدمات ویزای BLS در خیابان پاسداران، خیابان نارنجستان چهارم، مجموعه آرتمیس، طبقه دوازدهم، واحد پنج قرار گرفته است و وقت های مراجعه به این مرکز در روز های یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:30 تا 16 و زمان تحویل پاسپورت از یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14 تا 16 و شماره تلفن های تماس با این مرکز 26253136 الی 37 است. 

هزینه ویزای اسپانیا

هزینه و قیمت ویزای شینگن اسپانیا به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست شما برای ویزای شینگن اسپانیا ، هزینه و قیمت پرداختی متفاوت است. در صورتی که برای ویزای توریستی شینگن اسپانیا اقدام کرده اید هزینه آن برای بزرگسالان معادل 60 یورو و برای کودکان بین 6 تا 12 سال معادل 35 یورو است. فرایند ویزای شینگن اسپانیا شامل هزینه های دیگری مانند تعیین وقت فوری سفارت اسپانیا، پر کردن فرم درخواست ویزای اسپانیا مطابق با استانداردهای سفارت و ... توسط مشاورین پرواز نیکان می شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان و متخصصین حرفه ای پرواز نیکان تماس حاصل نمایید تا از آخرین تغییرات و هزینه ها مطلع شوید.

مشاوره دریافت ویزای شینگن اسپانیا

با مشاورین پرواز نیکان می توانید پروسه درخواست ویزای شینگن را راحت و بدون نگرانی پشت سر بگذراید. شرکت پرواز نیکان به شما در زمینه دریافت انواع ویزای شینگن اسپانیا، تعیین وقت عادی و وقت فوری سفارت، تکمیل فرم ویزا و تهیه مدارک لازم برای ویزا کمک و مشاوره می دهد تا بتوانید پرونده ویزای کامل و بدون نقص را به سفارت ارائه دهید. 

جهت دریافت ویزای شینگن اسپانیا به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

ارسال دیدگاه
امتیاز شما به این مقاله:

مشاوره رایگان
cta
 02191009392