چت واتساپ
alt

تعیین وقت سفارت ایتالیا در کوتاه ترین زمان

 08 دی 1398   08:48
 0
 3371
امتیاز کاربران0/0 از 5
انتشار مطلب :

تعیین وقت سفارت ایتالیا در کوتاه ترین زمان

جهت دریافت وقت فوری سفارت کشور ایتالیا با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

وقت سفارت ایتالیا VFS

شاید تصور شما هم این است که برای وقت سفارت ایتالیا مانند سایر کشور های شینگن بایستی تنها از طریق شرکت VFS گلوبال اقدام نمایید. این امر برای وقت سفارت ایتالیا از سال 2018 به بعد به شرکت Cox and Kings Global Services Management (Singapore) Pte Limited که یک کارگزار سنگاپوری است، واگذار شده است. وقت سفارت ایتالیا از طریق شرکت کاکس اند کینگز گلوبال به دو صورت عادی و ویژه گرفته می شود که تنها تفاوت این دو نوع با هم بدین صورت است که وقت سفارت ویژه هنگام مراجعه برای تحویل مدارک و انگشت نگاری تنها از کیفیت خدمات بالاتری مانند پذیرایی، مبلمان راحت و در شرایطی خدمات رایگان حمل پستی پاسپورت شما در داخل تهران برخوردار است و تأثیری در سرعت روند پروسه ویزا و صدور ویزای شما ندارد.

انواع وقت سفارت ایتالیا 

وقت سفارت ایتالیا شامل وقت عادی سفارت و وقت فوری سفارت می شود. وقت عادی سفارت تایمی است  که شاید چند هفته دیگر یا شاید چند ماه تا یک سال دیگر به شما داده شود و شما در این حین می توانید مدارک خود را تهیه نمایید. اما در صورتی که برنامه سفرتان نزدیک است و به دنبال نزدیک ترین وقت سفارت هستید می توانید وقت فوری سفارت را از مشاورین و متخصصین پرواز نیکان تقاضا کنید. وقت فوری سفارت ایتالیا، سریع ترین و نزدیک ترین تاریخ موجود است که شما بایستی از قبل مدارک خود را ترجمه و آماده داشته باشید، زیرا وقت فوری سفارت می تواند برای فردا یا حتی برای یک ساعت آینده باشد. خودتان شخصا می توانید از طریق وبسایت سفارت ایتالیا یا شرکت  Cox and Kings اقدام به گرفتن وقت عادی سفارت ایتالیا کنید و یا از مشاورین و متخصصین پرواز نیکان برای این امر کمک بگیرید. برای وقت فوری سفارت ایتالیا، تنها راه ممکن درخواست از طریق شرکت ها مانند پرواز نیکان است که سریع ترین تاریخ ممکن را برای شما رزرو می کنند.

وقت سفارت ایتالیا فوری

چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟

اگر قصد گرفتن وقت سفارت ایتالیا را دارید و می خواهید مستقیما به خود سفارت ایتالیا مراجعه نمایید برای گرفتن وقت سفارت به سایت https://prenotaonline.esteri.it مراجعه نمایید. در صورت دیگر می توانید وقت سفارت ایتالیا را از طریق شرکت Cox and Kings با مراجعه به سایت  www.ckgsir.com بگیرید و اگر وقت و حوصله کافی برای این کار را ندارید یا متقاضی وقت فوری سفارت هستید می توانید از طریق شرکت پرواز نیکان اقدام نمایید. مشاورین پرواز نیکان شما را در این امر راهنمایی می کنند و در تکمیل مدارک لازم برای ویزای ایتالیا به شما کمک می کنند.

مراحل گرفتن وقت سفارت ایتالیا

گرفتن وقت سفارت ایتالیا دارای چندین مرحله است. اول از همه، باید ببینید که آیا شما شرایط لازم برای اخذ ویزای ایتالیا را دارید یا خیر. در صورت داشتن شرایط لازم، قدم بعدی بررسی نوع ویزای درخواستی شما است، برای چه امری قصد سفر به ایتالیا را دارید و قصد درخواست چه نوع ویزایی را دارید. مرحله بعدی، شما بایستی وارد وبسایت سفارت ایتالیا یا شرکت کاکس اند کینگز گلوبال سرویس شوید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید و اطلاعات لازم بر اساس پاسپورت و محل سکونتتان را وارد نمایید و در نهایت وقت سفارت خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که با اعضای خانواده خود قصد سفر دارید بایستی وقت سفارت را به صورت خانوادگی یا برای افراد بالای 18 سال جداگانه اخذ نمایید. گرفتن وقت سفارت ایتالیا از طریق وبسایت سفارت کمی سخت است و نیاز به سرعت عمل بالا دارد زیرا وقت سفارت تنها در یک روز در ماه و در زمان مشخصی در سایت سفارت باز می شود و شما باید در کمتر از مدت زمان سی ثانیه وقت سفارت خود را اخذ نمایید.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت ایتالیا در تهران

مدارکی باید برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا در تهران آماده داشته باشید، شامل موارد زیر می شود:
-    داشتن اسکن پاسپورت
-    دانستن نوع ویزای درخواستی، تاریخ سفر و مدت زمان اقامت
-    اطلاعاتی مانند آدرس محل سکونت به همراه کد پستی، شماره تلفن همراه و ایمیل

توجه داشته باشید که اطلاعاتی مانند شماره پاسپورت، نام متقاضی ویزا، تاریخ تولد، ایمیل و شماره موبایل را به طور دقیق وارد نمایید زیرا امکان تغییر آن بعد از ثبت نهایی وجود ندارد و اگر مغایرتی با یکی از مدارک شما داشته باشد  مدارک شما را قبول نمی کنند. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که با هر شماره موبایل و آدرس ایمیل تنها هر دو ماه یک بار می توانید وقت سفارت بگیرید و هر یک از اعضای خانواده شما بایستی به طور جداگانه برای وقت سفارت اقدام کنند و بدون داشتن وقت سفارت امکان مراجعه به سفارت یا دفتر کارگزاری وجود ندارد. 

در تاریخ و زمان قید شده در وقت سفارت بایستی مدارک لازم را جهت درخواست ویزای توریستی شینگن هنگام مراجعه به سفارت یا دفتر CKGSIR با خود همراه داشته باشید، که این مدارک شامل موارد زیر می شوند:
-    فرم درخواست ویزا تکمیل شده سفارت ایتالیا به زبان انگلیسی (توجه داشته باشید که این فرم را باید حتما به زبان انگلیسی به صورت دقیق و مطابق با پاسپورت خود تکمیل نمایید)
-    داشتن مدارک سفر معتبر مانند رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل (که بایستی حداقل سفر اول متقاضی را پوشش بدهد)، بیمه مسافرتی و برنامه سفر 
-    پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه هنگام تاریخ سفر با حداقل دو برگه سفید به همراه اصل پاسپورت های قبلی و کپی از صفحات مشخصات، ویزاهای صادر شده (ویزا های شینگن، انگستان و ایالات متحده) و کشور هایی که سفر کرده اید.
-    دو قطعه عکس تمام رخ جدید 3.5 در 4 رنگی زمینه سفید بدون روتوش. به این نوع عکس عکس بیومتریک می گویند که می توانید در شرکت CKGSIR عکس بیومتریک خود را تهیه نمایید که هزینه آن برای دو قطعه عکس 5 یورو می شود.
-    اصل و ترجمه سند ازدواج، شناسنامه، کارت ملی (توجه داشته باشید که ترجمه مدارک باید به صورت ترجمه رسمی به زبان مورد تأیید سفارت ایتالیا یعنی ایتالیایی یا انگلیسی باشد.)
-    بیمه مسافرتی با سقف پوشش سی هزار تا پنجاه هزار یورو
-    اصل و ترجمه سند ملکی و دارایی ها
-    اصل و ترجمه گواهی اشتغال به کار یا تحصیل، فیش حقوقی، بیمه تأمین اجتماعی
-    نامه انگلیسی تمکن مالی که می توانید آن را از بانک خود درخواست کنید. 
-    پرینت ریز حساب جاری مربوط به سه ماهه اخیر به همراه مهر و امضای بانک 
-    پرینت سپرده بانکی به همراه ترجمه آن و ذکر موجودی به یورو به همراه امضای بانک
-    ارائه نسخه امضا شده چک لیست مدارک به زبان انگلیسی 
-    پرداخت نقدی هزینه ویزا به یورو

در بسیاری از موارد به دلیل ناقص بودن مدارک، امکان رد شدن ویزای شما وجود دارد، زیرا افسری که پرونده شما را بررسی می کند می خواهد که مطمئن شود شما قصد ماندن در کشور ایتالیا را ندارید و به کشور خود باز می گردید بنابراین باید مدارک قانع کننده ای را ارائه دهید. سفر های قبلی شما برای افسر امور ویزا مهم است زیرا نشان می دهد که شما به خیلی از کشور ها سفر کرده اید و در نهایت به کشور خود بازگشتید. بهترین حالت این است که برای تکمیل کردن مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا بهتر است که آن را با کمک مشاورین مجرب پرواز نیکان انجام دهید تا مطمئن شوید که مدارک شما کامل است. 

مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا

مدت زمان وقت سفارت ایتالیا

گرفتن وقت سفارت ایتالیا بستگی به عوامل مختلفی دارد، یکی از این عوامل این است که چه زمانی برای ویزای ایتالیا اقدام می کنید، اگر در ایام شلوغ سفر مانند فصل تابستان و سال نو باشد مطمئنا این پروسه خیلی طولانی خواهد شد و اگر در ایامی که خلوت تر است اقدام می کنید این پروسه سریع تر پیش خواهد رفت. مورد دیگر می توان به زمان های گرفته شده در سایت و زمان هایی که سفارت وقت های سایت خود را باز می کند اشاره کرد که بیشتر مانند یک مسابقه با کلی شرکت کننده است و همه سعی دارند که یکی از جایزه ها (وقت سفارت) را ببرند، اگر خوش شانس باشید شاید برای ماه آینده بتوانید وقت سفارت خود را اتخاذ نمایید. برای همین موضوع پیشنهاد می شود که این کار را به دست کارمندان حرفه ای و مجرب پرواز نیکان بسپارید که تجربه کافی در گرفتن وقت سفارت دارند. همانطور که بیان شد، نمی توان مدت زمان مشخصی را برای وقت سفارت ایتالیا اعلام کرد و تمام آن بستگی به سفارت ایتالیا، ملیت و شانس شما دارد. توصیه پرواز نیکان به شما این است که حداقل 45 روز قبل از تاریخ سفرتان برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا اقدام نمایید.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

هزینه وقت سفارت ایتالیا بستگی به شرایط مختلف دارد. اگر تمام مراحل وقت سفارت را خودتان انجام داده اید و مدارکتان را تکمیل کرده اید، تنها هزینه ای که باید هنگام وقت سفارت پرداخت نمایید هزینه ویزا و خدمات بیومتریک است. هزینه ویزا به ازای هر نفر بزرگسال شامل 60 یورو است که بایستی به صورت نقدی پرداخت نمایید. توجه کنید که سفارت ایتالیا از دریافت سکه خودداری می کند، پس بهتر است که هزینه ویزا را دقیقا همان مبلغ به صورت اسکناس آماده داشته باشید. برای اطلاع از هزینه وقت سفارت به صورت عادی یا فوری، انجام امور ویزا، تکمیل مدارک و فرم ویزا بهتر است که با مشاورین پرواز نیکان تماس بگیرید تا آن ها بتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

تعیین وقت فوری سفارت ایتالیا

تعیین وقت فوری سفارت ایتالیا به صورت تضمینی در پرواز نیکان

امور ویزای شینگن و گرفتن وقت سفارت ایتالیا در بیشتر اوقات امری خسته کننده، گیج کننده و زمان بر است و متأسفانه برخی از شرکت های سودجو به شما وعده وقت فوری سفارت را می دهند و در نهایت متوجه می شوید که نتوانسته اند به وعده ای که داده اند عمل کنند. دیگر جای نگرانی وجود ندارد چون شرکت

پرواز نیکان به صورت تضمینی وقت فوری سفارت ایتالیا را برای شما اخذ می کند و شما می توانید در کوتاه ترین زمان با در دست داشتن مدارک ویزا به سفارت ایتالیا مراجعه نمایید. شرکت پرواز نیکان می تواند بر اساس نوع ویزای درخواستی، وقت سفارت را بگیرد، این می تواند شامل: 
-    وقت ویزای توریستی سفارت ایتالیا: ایتالیا دارای جاذبه های فراوان و گردشگران بسیار است که هر ساله به خصوص از کشور ایران به آن سفر می کنند. اگر قصد سفر کردن به ایتالیا را گرفته اید و به دنبال اخذ ویزای توریستی ایتالیا هستید، اولین قدم برای شما، گرفتن وقت توریستی سفارت ایتالیا است.
-    وقت ویزای تجاری سفارت ایتالیا: کشور ایتالیا کشوری که بسیاری از افراد برای تجارت و شرکت در نمایشگاه ها و همایش ها به آن سفر می کنند و اگر قصد سفر برای بیزینس دارید بایستی برای گرفتن ویزای تجاری ایتالیا، وقت تجاری سفارت ایتالیا را بگیرید. 
-     وقت ویزای خانوادگی سفارت ایتالیا: برخی از خانواده های ایرانی تمایل دارند به صورت خانوادگی یعنی زن و شوهر یا زن و شوهر و بچه به سفر بروند و برای سفر به ایتالیا، سفارت ایتالیا این امکان را برای خانواده ها به وجود آورده است که جهت سفر به ایتالیا می توانند وقت خانوادگی سفارت ایتالیا را اخذ کنند. توجه کنید که بچه ها باید زیر 18 سال باشند و برای بچه های بالای 18 سال بایستی به صورت جداگانه اقدام شود. 
-    وقت ویزای دانشجویی سفارت ایتالیا: بسیاری برای ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی مختلف و رشته های متنوع مخصوصا رشته هنر، مد و معماری می خواهند به ایتالیا که کشور هنر و معماری است، سفر کنند. بنابراین این افراد بایستی با بررسی مدارک لازم جهت گرفتن ویزای دانشجویی برای وقت سفارت ایتالیا اقدام نمایند.

اطلاعات سفارت ایتالیا 

دفتر کنسولی سفارت ایتالیا در بلوار آفریقا، کوچه فرزان شرقی، پلاک 15 قرار دارد و برای وقت سفارت ایتالیا بایستی در تاریخ و زمان قید شده در آن به این آدرس مراجعه نمایید.
تلفن تماس: برای خدمات کنسولی: 88190160 و برای امور اداری: 66714624
سایت سفارت ایتالیا: https://ambteheran.esteri.it/ 
ساعت کاری سفارت ایتالیا در تهران: بخش کنسولی سفارت ایتالیا در روز های یک شنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهار شنبه و پنج شنبه از ساعت 8 تا 14 باز است.

جهت دریافت وقت فوری سفارت کشور ایتالیا با پرواز نیکان تماس بگیرید.

تلفن: 02191009392

ارسال دیدگاه
امتیاز شما به این مقاله:

مشاوره رایگان
cta
 02191009392